Photoblog.pl

Załóż konto

T. TWARDOWSKI PHOTOGRAPHY 

Tomasz Twardowski

Tomasz Twardowski, 37 lat

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

Witajcie!
Na wstępie pragnę podziękować za odwiedziny i za chociażby próbę przeczytania tych kilku zdań. Mogą się one wydawać trochę dosadne, jednak to tylko wrażenie. Prawdą jest, że osoby rozumiejące moje przesłanie nie będą się w żaden sposób czuły urażone. Bo nie mam zamiaru nikogo obrażać, chciałbym tylko przemówić co niektórym do rozumu...zanim dodadzą komentarz komukolwiek na FBL.

Dlugo miałem popisane głupoty w tym miejscu bo podejrzewam, że i tak nikt nie czyta tego co tutaj jest napisane...wiec pisze do czytajacych, ktorzy mam nadzijeje, że są. Metryczka danych jest wiec nie bede sie przedstawiał drugi raz. Co moge o sobie powiedziec? Jestem ambitnym, wrazliwym i chyba normalnym czlowiekiem. Lubie sport, lubie sie smiac, lubie pobyc w samotnosci, gadac godzinami i tyle samo milczec....
Z biegiem czasu postaram się coś dopisać tutaj... jak bede wiedział, że ludzie to czytają.Krótko o mnie i o fotografii dla wszystkich neo-wiki-fora-uków: Nie czytam na forach internetowych o złotych zasadach dobrego fotografa czy innych pierdół bo i tak jestem osoba, która kocha łamać zasady i nie przejmuje się nimi. Lubie konstruktywną krytykę z podkreśleniem na konstruktywną bo ona czegoś uczy. Nie myślę na siłę o zdjęciu, czy kadrze jaki mam zrobić...on sam mi wpada do głowy właśnie wtedy kiedy nie myślę o tym. Więc bardzo prosze sobie darować komentarze o zasadach czy o tym co na canon board albo innym forum czy ksiazce jest napisane! Każdy ma swoj styl pracy, kazdy inaczej czuje a ja nienawidze jak mi ktoś coś narzuca a zwlaszcza tok myślenia!


Czym się zajmuję?
pracą, nauką, fotografią, czerpaniem
radości z życia

O moich zdjęciach

Staram się nie zostać zaszufladkowany bo to chyba najgorsze dla kogoś kto stara się wyrazić siebie w jakiś inny sposób niż wygląd czy sposób zachowania. Poprzez fotografie wyrażam siebie. Mimo, że niektóre prace mogą być niezrozumiałe lub wydawać się normalne i zwykłe są w nich moje emocje, ktore tak na prawde jestem w stanie zrozumieć wyłącznie ja.Nie chcę, żeby ktoś na siłę próbował zrozumieć lub polubić moje prace. Jestem zawsze chętny do współpracy i zawsze chętnie przyjmuję wszelkie propozycje czy współpracy czy może propozycje zrealizowania jakiegoś pomysłu.

Dyskusje na forum

  • Robiac cyfrowka zdjecie bez wykadrowania nie wywolasz zdjecia bo jest inny rozmiar matrycy niz klatka filmu wiec tak czy siak trzeba wykadrowac (oczywiscie odpowiednio) wiadomo ze foto najlepsze jest (...)

    Wysypisko » sztuka, czy pójście na łatwiznę?

  • wiec tak. Gostyń jest ładnym miastem. Jednak dla mnie jako mieszkanca juz przestał być ciekawym kilak ladnych lat temu. Po prostu jest tutaj nudno w piatki nie ma gdzie sie podziac nawet piwa gdzies n (...)

    ciekawe miejsca » Gostyń - ładny czy brzydki?

Mój sprzęt fotograficzny

Profile obserwowanych

Najnowsze wpisy

Wpis ttwardowski

14/04/2011 23:08:58

Wpis ttwardowski

11/04/2011 1:46:24

Wpis ttwardowski

11/04/2011 1:46:03

Wpis ttwardowski

12/09/2010 8:32:57

Wpis ttwardowski

29/08/2010 20:06:46

Wpis ttwardowski

19/08/2010 23:55:06

Wpis ttwardowski

28/06/2010 19:55:14

Wpis ttwardowski

28/06/2010 13:21:35

Wszystkie wpisy