Czujesz to?
Nie?
Ja też nie.
Choroba minęła, mogę być szczęśliwa. To piekne uczycie kiedy nie nosisz już 10 paczek chusteczek do szkoły.
Po mału brniemy do końca. Zostało 2-3 miesiące diety, miesiąc ćwiczeń i dwa i pół tygodnia do egzaminów.
life is brutal
Chemia i biologia ruszyła pełną parą. Za to siatkówka, trenujemy dalej, od września dopiero pokażemy na co nas stać
Nic tak nie utrzyma mnie przy życiu jak kilka słów wsparcia. Jednak istnieją jeszcze ludzie dzięki którym wiesz, że to co robisz jest czegoś wart.
Dziekuje.
Tym czasem gorąca kąpiel, kubek herbaty i dobr film na zakończenie nawet całkiem dobrego dnia, ale chyba dobrego to za wielkie słowo. Odpowiedniego.
Niosą mnie ramiona oceanu
Całe to oddanie wyrywa się ze mnie
Miażdżące fale są niebem, dla grzesznicy takiej jak ja
Ale ramiona oceanu wyzwoliły mnie
Inni zdjęcia: Pati patkigdNa kanałku patkigdJa patkigd;) patkigdFrytka. cherrykinnMix patkigdJa nacka89cwaBlu Water bluebird11Pierwsza fota patkigdA. wanderwar