Photoblog.pl

Załóż konto

Wszystko za życie 

2017/10/17   

Sorgen

« następne   poprzednie »
Sorgen

Beautiful, stunning, emotional. Prywatna Wirtualna Sieć. Jedno pytanie nigdy nie zdeterminuje rzeczywistości, nawet jeśli cała ulica będzie uderzać pokrywami od śmietników. W kuchni pod kaloryferem mam osiem słoików z grzybami, a poza tym to nie lubię zimnych pomidorów. Kto w ogóle lubi zimne pomidory?

 

Z drugiej strony, mądrze zadane pytanie, nawet jeśli najpierw pozostawi po sobie próżnię zamiast odpowiedzi...

 

Na siłę się dowiedzieć, na siłę szukać, mógłbym na siłę znaleźć. Wyżej mam kort tenisowy, a outside is Amerika. Mam przed sobą możliwość sprawdzenia członków rodziny zgłoszonych do 500+. Nie zgłosiłem. Mógłbym też zajrzeć w ciemne czeluści Zaawansowanego Interpretatora Prospektów. Zajrzałem. Przypomniało mi to coś.

 

Jest dobra do samoobrony, jako broń masowej destrukcji, albo jako klin pod koła londyńskiego autobusu. Jemu dosyć dobrze z oczu patrzy, nawet jeśli dwa piętra niżej admirał właśnie zestrzelił dwa statki. Dwudniowa przyszłość nie jest naznaczona pytaniem a wiesz czym jest asertywność? Jednodniowa przyszłość nie ma nawet czasu zadawać pytań. Ja mam w tym momencie nadzieję, że nie zatopi mnie mumbajska kiełbaska.

 

 

..później samo wyciągnie tę prawidłową.

 

For years I would believe

That the world couldn't wash it away

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

2 lata 3 miesiące 22 dni

 

Zbliża się

 

Can I?

 

Sorgen

 

Wpis thethorus

 

Zniknął, no nie ma

 

good evening, we're Skunkworks

 

if eternity should fail

 

Wszystkie wpisy