Photoblog.pl

Załóż konto

Wszystko za życie 

2017/10/17   

Sorgen

« następne   poprzednie »
Sorgen

Beautiful, stunning, emotional. Prywatna Wirtualna Sieć. Jedno pytanie nigdy nie zdeterminuje rzeczywistości, nawet jeśli cała ulica będzie uderzać pokrywami od śmietników. W kuchni pod kaloryferem mam osiem słoików z grzybami, a poza tym to nie lubię zimnych pomidorów. Kto w ogóle lubi zimne pomidory?

 

Z drugiej strony, mądrze zadane pytanie, nawet jeśli najpierw pozostawi po sobie próżnię zamiast odpowiedzi...

 

Na siłę się dowiedzieć, na siłę szukać, mógłbym na siłę znaleźć. Wyżej mam kort tenisowy, a outside is Amerika. Mam przed sobą możliwość sprawdzenia członków rodziny zgłoszonych do 500+. Nie zgłosiłem. Mógłbym też zajrzeć w ciemne czeluści Zaawansowanego Interpretatora Prospektów. Zajrzałem. Przypomniało mi to coś.

 

Jest dobra do samoobrony, jako broń masowej destrukcji, albo jako klin pod koła londyńskiego autobusu. Jemu dosyć dobrze z oczu patrzy, nawet jeśli dwa piętra niżej admirał właśnie zestrzelił dwa statki. Dwudniowa przyszłość nie jest naznaczona pytaniem a wiesz czym jest asertywność? Jednodniowa przyszłość nie ma nawet czasu zadawać pytań. Ja mam w tym momencie nadzieję, że nie zatopi mnie mumbajska kiełbaska.

 

 

..później samo wyciągnie tę prawidłową.

 

For years I would believe

That the world couldn't wash it away

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

Zbliża się

 

Can I?

 

Sorgen

 

Wpis thethorus

 

Zniknął, no nie ma

 

good evening, we're Skunkworks

 

if eternity should fail

 

half a page of scribbled lines

 

Wszystkie wpisy