Photoblog.pl

Załóż konto

Wszystko za życie 

2016/02/28   

Zniknął, no nie ma

« następne   poprzednie »
Zniknął, no nie ma

Gdzie Pan był, jak Pana nie było?

 

Borland, Borland, wyloty, odloty i dziwne rozkłady pociagów. Kilka ostatnich miesięcy z odwrotnym niż do tej pory skutkiem motywowały do sklejania idiotycznych akapitów. Ostatnie miesiące według statystyk - a to już na tym etapie pojęcie czysto magisterskie - były bardzo intensywne. Niedługo profesor dowiedzie, że statystyki zawsze mogą udowodnić to, co chce się udowodnić. Teraz mam ochotę udowodnić, choć daleko mi do profesury, że ostatnie miesiące stały pod znakiem przeżywania nocy z otwartymi oczami, a dni z otwartym sercem...

 

Bang, Bang! Feuer Frei! 

 

Proszę podpisać jeden egzemplarz i odesłać.

 

Czym właściwie jest kilka miesięcy? Jak szybko może uciekać czas, kiedy mam w głowie to, jak szybko ucieka?

 

We are strange believers, all of us

 

Well, hello there! We had a bit of a break, but the reasons for that are a bit too tumorous to mention! A potem ktoś przyszedł z łomem do piwnicy i wszystko się wydało. Ninety-two minutes running late and the blood it flow free from our lives. 

 

Gdzie Pan był, jak Pana nie było?

 

Jeśli pod Twoim samochodem grzmocą się cztery koty na raz, to nie martw się - to nie jest nielegalne zgromadzenie. To tylko taka pora roku. Moja pora roku jeszcze nie nadeszła, chociaż momentami mam wrażenie, jakby już na siłę chciała się przebić. To nie jest to samo. Nawet do zmiany czasu pozostał miesiąc. Whose idea was it to end this show? Kiedy dwunasty sezon?! Dlaczego coś, co fizycznie jest co raz bliżej, wygląda, jakby się oddalało? Chciałbym mieć jakiś swój codzienny rytuał. Jakąś własną wypłowiałą marynarkę i oskubany krawat z małym herbem. Mieć okazję co tydzień założyć go do słonecznego parku w centrum miasta. I tyle.

 

Gdzie Pan był, jak Pana nie było?

 

 

....w Rzeszowie.

 

 

Look for something that is hard to find

Searching somewhere deep inside your mind

Hope you find just what's you're looking for

Heaven's waiting with an open door

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

2 lata 3 miesiące 22 dni

 

Zbliża się

 

Can I?

 

Sorgen

 

Wpis thethorus

 

Zniknął, no nie ma

 

good evening, we're Skunkworks

 

if eternity should fail

 

Wszystkie wpisy