Photoblog.pl

Załóż konto

Wszystko za życie 

2015/06/23   

half a page of scribbled lines

« następne   poprzednie »
half a page of scribbled lines

śmieszne jest słuchanie muzyki, trzymając stopy na subwooferze. Równie śmieszne jest słuchanie pozbawionego basu dzwonka. Szczególnie wtedy, kiedy jest to mieszanka Comy, Pink Floyd i Rammsteina, podana na zimno o 3:30, co powoduje gęsią skórkę, gęsią karczmę i ulicę gęsią w Warszawie. Mając na uwadze niemieckie akcentowanie, nie sposób nie zajrzeć na forum pogaduch z sąsiadami. Idealne miejsce na poinformowanie ich, poprzez sąsiedzkie i przyjazne pogaduchy, że napierdalanie szczotką do podłogi w sufit o różnych porach dnia i nocy nie jest wskazane i nie sprzyja zawiązywaniu sąsiedzkich przyjaźnich różnej maści. Różnej maści koty dra ryja pod klatką, lodówka mnie woła.

 

Jedna osoba poinformuje wykładowcę, że ten nie ma poczucia humoru, druga - że ma świetny. Jeden Rabin powie tak.. drugi Rabin powie nie..

 

Chciałbym móc napisać, że po raz dziewiąty w ciągu ostatnich dwóch tygodni widziałem wschód słońca, a nie widziałem ciemnej strony księżyca. Chciałbym, ale dzisiaj pogoda psia, a z dodatkową ścieżką dźwiekową 'ala musical Koty - pełnowymiarowy zwierzyniec. Bliskość morza powinna zwabić również i mewy, ale może z nimi jest tak, jak ze mną - im bliżej wody, tym rzadziej nad wodą. Dobrze, okna i tak mam już zbyt brudne.

 

 

 

And you run and you run to catch up with the sun but it's sinking

Racing around to come up behind you again

The sun is the same in a relative way, but you're older

Shorter of breath and one day closer to death

 

Every year is getting shorter, never seem to find the time

Plans that either come to naught or half a page of scribbled lines

 

 

 

In the unlikely event of a loss of cabin pressure, a kitty will drop from the overhead compartment to offer you comfort in your final moments.

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

Zbliża się

 

Can I?

 

Sorgen

 

Wpis thethorus

 

Zniknął, no nie ma

 

good evening, we're Skunkworks

 

if eternity should fail

 

half a page of scribbled lines

 

Wszystkie wpisy