photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 20 LUTEGO 2017

Pare dni nic tu nie pisałam, to się nagromadziło !

A więc zdałam chemia organiczną, za 2 dni mają być wyniki z chemii fizycznej, ale myślę że to też zdam :) cieszę sie, że całe zadanie z entalpią mam dobrze ! Został już tylko jutro sam egzamin z termodynamiki, który jest już formalnością, po egzaminie oddaje książki do biblioteki i idę na pkp, bo będę mieć 1,5 h do pociągu i jadę do Piły :) tam pobędę z Rafałem jakieś 6 dni, jeszcze jutro mamy rocznice :o boże, jak ten czas szybko zleciał.

Nie wiem kiedy...a my już od 9 miesięcy mieszkamy razem 

Tak bardzo sie cieszę, że nareszcie pojadę gdziekolwiek bez żadnego zeszytu, bez ksiażki z chemii itp bo kolosy to miałam co chwile :( 

Tydzień przerwy i witaj na specjalizacji chemicznej ! :) 

Boję się, obym dała rade, ale zdałam wszystko do tej pory i jako jedna z nielicznych nie mam żadnego warunku od 1 roku aż do teraz :)

CO do zdjęcia to było robione jakieś 3 h temu na punkcie widokowym w Sky Tower, gdzie poszłam razem z koleżanką z którą bede w nowej grupie chemicznej :D

A teraz wybaczcie, ale musze spakować się na jutrzejszy wyjazd, ogarnąć termo i umyć się

 

Komentarze

dream56kg Gratuluję! :*
21/02/2017 23:13:18
chudypuszek ooo to wszystkiego dobrego z okazji roczku zakochańce! <3 i baw się dobrze na wyjezdzie :)
20/02/2017 22:32:57
thesinsofthybeloved dziękuję <3
20/02/2017 22:59:28