Hej, zrobiłam ten zestaw z prośbą takiej jednej dziewczyny. Jest to strój bardziej wizytowy. Sukienka w paski jest cudowna, a połączenie jej z czarnymi rajstopami i czarnymi szpilkami-wspaniałe. Dlatego wybrałam czarne szpilki z takim samym kolorem rajstop, iż automatycznie wydłużają i wyszczuplają nogi. W H&M zauważyłam i dlatego wybrałam też pierścionki, z tego ,że dwa pierścionki kosztują za 19,90 złotych,i się opłaca, moim zdaniem. Torebka czerwona,aby troszkę uzmysłownić ten strój. Nie wolno :
-ubrać rajstop błyszczących, bądź z lajkrą (jak by co, nie wiem jak się pisze lajkra. ;d), ponieważ nie będzie to ładnie wyglądało.
-kolor butów taki sam jak torebka, powtarzam się, ale nie można tak zrobić, wyszło to już z mody.
-jeżeli jesteś 11,12 -latką nie ubieraj szpilek, ponieważ zrobisz z siebie klauna, balerinki są dla ciebie odpowiednimi butkami ;>.
Jeżeli się spodobało i odwrotnie, pisać w komentarzach.
Macie pytania co do stroju i ogólnie to pytaj = > http://www.formspring.me/styliste