photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 13 MARCA 2012

 

 Przestań się oszukiwać dziewczyno. Gdyby mu zależało to by znalazł sto sposobów, żeby się z Tobą skontaktować. Nie odzywa się? Szuka sto powodów, dla których zawsze "nie może". Przejrzyj na oczy, mała.

 

bo ja po prostu potrzebuję kogoś, kto będzie mnie w odpowiednim momencie kopał w dupę mówiąc ' rusz się, walcz o to życie!'. kto poda mi rękę i zaoferuje swoją pomoc, chociażby tylko w postaci samego 'będę tu zawsze'. kogoś kto powie mi , że we mnie wierzy - pokładając we mnie jakiekolwiek nadzieje.

 

życie jest piękne, tylko akurat nie moje.

 

Za każdym razem, gdy zdmuchuję świeczki na torcie, gdy znajdę czterolistną koniczynę, gdy zgadnę, na którym policzku mam rzęsę, zawsze wtedy robię to samo. Wymawiam w myślach to samo życzenie szczęścia!

 

 

Jeśli nie znajdę nikogo, świat się nie zawali. Po prostu - będę bardzo smutnym starym człowiekiem. W rzeczywistości już jestem bardzo smutnym młodym człowiekiem, niewiele się zatem zmieni

 

to tak jakby ktoś muskał Twój dekolt czubkiem noża, a chwilę potem wpierdolił Ci go między płuca, wprost w serce. tak się czułam, kiedy odchodził.

 

Komentarze

maffik Faaajnie ;)
+zapraszam do siebie :3
13/03/2012 18:32:11
zapachxnocy świetne opisy ; )
biorę udział w konkursie jeśli mogłabyś zalajkować i udostępnić to byłoby super
link u mnie w notce.
z góry dziękuje i śle pozdrowienia :*
13/03/2012 18:30:37
adelayd fajne ; ]
+ wpadnij ; *
13/03/2012 18:29:27
wakawakasklep zapraszam na zakupy ! sama propoujesz cene ;) dodaj do znajomych jesli mozesz ;)
13/03/2012 18:28:32
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika sometimeeees.

Informacje o sometimeeees


Inni zdjęcia: Cuda Świata bluebird112025.06.28 photographymagic... maxima24... maxima24;) patki91gd... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24