photoblog.pl
Załóż konto
Ważne!

Zdjęcie widoczne dla użytkowników posiadających konto PRO

Kup konto PRO
Pszczoleczka ...
Kategoria:
Żyjątka
Dodane 2 LISTOPADA 2007 , exif
25
Dodano: 2 LISTOPADA 2007

Pszczoleczka ...

... i malweczka ... ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Wczoraj zacny wieczor w Witkowie z moim przyjacielem Lukaszem ( http://www.photoblog.pl/eude ). Dlugie rozmowy, o zyciu, smierci, seksie, hamskie szowinistyczne zarty ... czyli to co lubimy najbardziej. Co prawda wyjatkowo dziwnie bo bezalkoholowo, ale natomiast do przodu jestesmy o "Jackie Brown" Tarantino (teksty rozpierdalaja na pol ;]) i "Dzien Niepodleglosci" (klasyka i przyjemnosc dla oka sama w sobie) :). ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Dzisiaj na chwilke odwiedzic Mlynik z Eudziakiem, a jutro juz na dluzej na Halloween (ktore jest chyba jutro) w Mlynie ... bedzie sie dzialo :D. [b]BTW wpadnijcie dzisiaj do Mlynacza, eude bedzie itd :).[/b] ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Tak odnosnie wczorajszego dnia i ... no i tyle wystarczy wam. Queen - [b]Who Wants To Live Forever[/b]: " [b]Theres no time for us Theres no place for us What is this thing that builds our dreams yet slips away From us Who wants to live forever Who wants to live forever....? [/b] Theres no chance for us Its all decided for us [b]This world has only one sweet moment set aside for us Who wants to live forever Who wants to live forever? Who dares to love forever? When love must die But touch my tears with your lips Touch my world with your fingertips And we can have forever And we can love forever Forever is our today Who wants to live forever Who wants to live forever? Forever is our today Who waits forever anyway?[/b] " P.S. Ten utwor strasznie mi sie kojazy z "Niesmiertelnym", boski jest jak caly Queen. P.S2. Teledysk - http://senser77.wrzuta.pl/film/emzvRIhxFR/queen_-_who_wants_to_live_forever Kurna ... ma moc! Az ciarki przechodza! Az lzy do oczu plyna!

Komentarze

wyspynonsensu no to zapodawaj kolego foty z cmentarza dość już tych kwaitków i pszczółek :)

wiesz bezalkoholowo też można miło czas spędzać
chce odejść od tego motywu że tylko zachlanym można sie fajnie bawić :)
03/11/2007 1:53:08
tubis Malweczka? Osz, to przecież nowość :P a i pięknego ma lokatora :D

Poza tym dobrze mieć z kim pogadać, dobrze, że się wybrałeś z tym przyjacielem do Witkowa.
03/11/2007 0:37:27
sprawymiasta Najpierw chmskie żarty o laskach, a potem kwiatki na przeprosiny;)
03/11/2007 0:05:56
Użytkownik usunięty ładne kwiatki :*
pozdrawiam
02/11/2007 21:35:50
tereferefoto ano, to już tyle lat .. już wtedy wiedziałam że to jest facet obok którego chcę leżeć do końca życia .. :D
02/11/2007 21:16:50
totylkomadzia ze bez alkoholowo to bardzo dobrze.
02/11/2007 21:16:49
~umbra oojjjjj...
Utworek wyjątkowy pod każdym względem... Tego chyba nie trzeba pisać... no i ten teledysk echhhh.... :((((((
piękny....
... tak samo jak zdjęcie, które dodałeś - chcę takie mieć u siebie na ścianie !
btw tak ! będę nieszczęśliwa do końca zycia :P znając moje szczęście... znając mnie...
ble ble ble
no i ten tego na koniec yyyy udanej zabawy :*
02/11/2007 20:04:22
ranced To pozdrów po niemiecku Eudego ode mnie :) Żartuję. Pozdrów go normalnie?
Co się stało Marek, że nie pijesz? :>
02/11/2007 19:46:28
olivkova Hehe, jednak po alkoholu zawsze jakoś płynniej się rozmawia, i szczerosć jakas taka większa, i się nie myśli co mówi,śmieszniej poprostu, ale wiadomo, nie można całe życie najebanym być.
02/11/2007 19:21:18
Użytkownik usunięty Śliczne kwiatuszki =)
02/11/2007 18:22:47

Informacje o solony


Inni zdjęcia: :* patrusia1991gd:* patrusia1991gdJa patrusia1991gd... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24