Photoblog.pl

Załóż konto

Y O U N G B L O O D 

sernikowsky

Maria Moreno, 28 lat

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

Nie łatwo mówić o sobie, lecz równie nie łatwo mówić o kimś. A kto lepiej zna mnie niż ja sama? Lubię być niezależna, zależność od kogoś mnie męczy. Jestem wrażliwa, lecz nie pokazuje swojej wrażliwości, ponieważ to pokazałoby, że nie jestem silną osobą. Chore rozumowanie, ale tak właśnie jest. Nie potrafię pokazywać i okazywać swoich uczuć, lecz nad tym pracuje, jestem słabą pocieszycielką, nigdy nie wiem co mam wtedy mówić i robić. Trudno zrozumieć moją psychikę, chociaż na pierwszy rzut oka jest to niezauważalne. Mam niewiele przyjaciół, co dla wielu osób jest niewyobrażalne, może dlatego wiele rzeczy duszę w sobie i w swoich czterech ścianach. Mówię to co myśle, chociaż zanim to powiem, myśle o tym czy warto. Więc staram się najpierw pomyśleć później mówić. Jestem strasznie nerwowa i kłótliwa, co nie zawsze jest korzystne w stosunku relacji z innym ludźmi, nie otwieram się przed przypadkowymi ludźmi, chociaż lubię się żalić. (tak tworzę zdania strasznie rozwinięte). Trudno jest mnie przejrzeć, trzeba długo mnie znać, żeby poznać. Czasami powierzchowna obojętność, denerwuje samą mnie. Lubię udawać. Od jakiegoś czasu przywiązuje wagę do przedmiotów jakie mnie otaczają co jest niekiedy frustrujące. Jestem jedynaczką, dlatego często dostaje to czego chce. Strasznie leniwa, gdy zaczynam sprzątać kończę po kilkunastu godzinach, gdy mogę to zrobić w godzinę. Bałaganiara, denerwuje mnie bałagan, jednak im więcej ktoś mi o tym przypomina tym bardziej jestem na to obojętna. Niezdecydowana, potrafię wybierać lakier do paznokci do pół godziny. Nienawidzę ciszy, wtedy słyszę straszny szum w głowie. Nigdy nie mogę zrobić coś na daną godzinę. Lubię płakać na filmach, tylko wtedy gdy jestem sama. Szybko przywiązuje się do ludzi, miejsc, przedmiotów, zwierząt, sytuacji sama myśl o odzwyczajeniu powoduje o szklanych oczach. Nie mogę patrzeć na cierpienie i krzywdę zwierząt, nieważne jakich, ale zwierząt. Zabiłabym ludzi którzy zabijają bezbronne zwierzęta. Mogłabym być pieprzonym ekologiem lub zajmować się ochroną praw zwierząt.Moje rozmyślania na temat życia, zawsze były pesymistyczne i nie sposób mi tego tutaj opisać bo temat życia to właśnie ja. Jestem osoba strasznie..."rozległą" nie rozumiem samej siebie. Dlatego ciężko mnie zrozumieć komuś innemu.
Nie chciałam przestraszyć, chciałam napisać coś o sobie. Przepraszam.


Czym się zajmuję?
Studentka dziennikarstwa i komunikacji
społecznej .

O moich zdjęciach

FOTOGRAFIA to chwile, miliardy pikseli uchwyconej rzeczywistości, prawdziwego życia, patrząc na zdjęcia czuję albo próbuje czuć emocje jakie panowały w trakcie jego robienia, to niesamowite uczucie patrzeć na dobre, spontaniczne ujęcia. Tak naprawdę nie potrafię tego opisać, ale fotografia to jakaś część, ułamek mnie, mojego życia. I to jest moja mała intymna definicja tego słowa.

Nie jestem specjalistką w robieniu dobrych zdjęć, uczę się wychwytywać to co jest warte wychwytywania. I to ,że moje mniemanie o fotografii jest takie a nie inne nie znaczy, że robię zdjęcia z których pryska emocjami. Chyba jeszcze jestem za mało doświadczona.

Mój sprzęt fotograficzny

Moje miejsca w sieci

Profile obserwowanych

Najnowsze wpisy

Wpis sernikowsky

 

Wpis sernikowsky

 

Wpis sernikowsky

 

Wpis sernikowsky

 

Wpis sernikowsky

 

Wpis sernikowsky

 

Wpis sernikowsky

 

Wpis sernikowsky

 

Wszystkie wpisy