photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 11 STYCZNIA 2010

09.01.2010. Holiday

 

Było nieziemsko. Za dużo by pisać. Zespół i DJ najlepsi. Muzyka przewspaniała.

Podziękowania dla Katarzyny za zaproszenie.


rock'n'roll rządzi !

 

Shakin Stevens!


_____________________________________________________________________________


Czuję się wspaniale. Choć nie wszystko jest takie wspaniałe, nie dom. Choć nie wiem co to  znaczy wlaściwe te słowo "dom". Dziwi mnie ta łatwość zamknięcia drzwi do przeszłości za sobą. Pierwsze lody przełamane bym powiedział, w sercu robi mi się ciepło, tylko ten leciutki strach pozostaje. I te pytanie. Czy to możliwe? Tak, możliwe. Nagle chcę zmienić swój ostatni okres życia. Dziesiątki dziewczyn przewijały się, a ja lubiłem te życie. Umiałem ładnie kłamać. I koniec. I początek czegoś nowego.


Wszyscy jesteśmy tymi samymi dwulicwymi ludźmi. Wszyscy mamy wady, czasem udajemy kogoś innego. Jesteśmy desparatami. Nie ma ludzi idealnych. I wciąż trwa ta wojna damsko-męska. Są za to rzeczy(ludzie) ktorych szukaliśmy, a odnaleźliśmy coś zupełnie innego i okazuje się nagle, że to ta właściwa droga. Bez żenującego udawania. I nia ma tu barier.

 

 

 


"A dopóki marzę to żyję. Bo jak człowiek przestaje marzyć to umiera" - R. Riedel

 

Komentarze

znarkomanizowana ja również.
18/01/2010 20:37:05
znarkomanizowana że niby ja ta?
13/01/2010 20:11:42
znarkomanizowana hypocritical.
12/01/2010 20:58:35
~karuzela uwielbiamy :)
12/01/2010 13:53:27
karuzela shakin *.*
11/01/2010 22:55:58

Informacje o semperfidelis87


Inni zdjęcia: Statki wypływają rano bluebird11:* cooooooonePo trosze, po trochu. ezekh114Ja coooooooneJa coooooooneNa motorze coooooooneW Toruniu coooooooneJa coooooooneButelkowe u kuzynki coooooooneW kościele cooooooone