''Oto ja ... jestem tu . Zawołał mnie ten Świat .. zaufam muu .. Oto ja .. nabieram sił , w tym miejscu gdzie wiem że będe zył ! ''
..Czasem trzeba przystanąć, by dostrzec ważność małych, na pozór nieistotnych spraw..Co jest najśmieszniejsze w ludziach: Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
O sobie: "...Przyjaźń jest najlepszym lekarstwem na wszelkie nasze dolegliwości. Ona kruszy bariery, które nas dzielą, rozluźnia wszelkie ograniczające nas więzy, przenika jak stare, dobre wino do wszystkich żył życia. Jest poczuciem, że się nawzajem rozumiemy, ufamy sobie i z całego serca życzymy sobie szczęścia!..."
Czym się zajmuję: Piłka ręczna, fotografia (nie koniecznie siebie xd)