photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 2 STYCZNIA 2011

"...ja wybieram Ciebie, ja wybieram Was."

 

 

 

mi mi mi ;>

...ciężko jest powrócić do rzeczywistości,  zdecydowanie łatwiej jest się od niej oderwać. I tak naprawdę nie mogę narzekać, bo nie mam na co.. Nie każdy pozna smak słowa idealnie oraz szczęście. prawdziwe szczęście, za którym tak od zawsze gonimy.

A my? My znamy doskonale sens oraz smak tych słów. Jea. ;) ..i niech tak pozostanie..

 

" A: - wiesz jak sie wtedy bałam?

  M: - no jak?

  A: - strasznie.."

Panda? To i tak głupie, nierozgarniete zwierzę, które tylko je, PIJE i śpi. xDD

..i nikt nie ma tak żałosnej miny jak Ty Adrianno xDD

.Muhahahahahahahahahahahahahaha !

Wielbię te dni i wielbię Was. xD Sylwester jak zawsze zajebiście udany, bo z Wami.. i tyle xD

.niesamowite wspomnienia minionych dni.

My wiemy co znaczy naprawdę żyć i niech tak pozostanie..byle do lutego ;* TĘSKNIE <3

 

 

 

 

 

..czasami są takie dni kiedy rzeczywiście nie bardzo ogarniam co się dzieje, zastanawiam się co chce itp. Tak wiem, że znasz doskonale te dni kochanie xd Jest jednak myśl, która nawet w gorszych chwilach mnie nie opuszcza. Tą myślą, jesteś Ty. Nawet wtedy kiedy to co tak pewne traci swą wartość i staje się wątpliwe. To Ty i tak pozostajesz pewny. I nigdy nie jest tak, że byłeś bądź będziesz.. Zawsze jesteś. To sprawia, że czuję się bezpieczna.. wiem, że jestem w Twojej głowie i że chce tam być. Nieodwołalnie. Gdy jesteś przy mnie to wiem, że jestem na swoim miejscu i nic nie zakłoca tego wewnetrznego spokoju. Chcoiaż wiesz co? Czasem krzyczę w środku ze szczęścia.. bo mnie rozpiera. A gdy nie ma Cie obok to błądzę z tęsknoty. I każdy dzień z Tobą jest zupełnie inny, nie podobny do poprzednich.. i jakos tak dzięki Tobie nie wiem co to nuda. Takie słodkie osobiste szczęście. Dostępne tylko i wyłącznie dla mnie..

Mateuszu <3 .zawsze i wszędzie..

 

 

 

 

"..Nie zawsze trzeba usłyszeć trzask, aby wiedzieć, że ktoś zamknął dzwi.."

Komentarze

~gugiwomanxd lalalalala ;**
05/01/2011 22:46:16
kiniacz ajj Moni Moni. ; ***
02/01/2011 21:09:10
kiniacz ajj Moni ; ****.
02/01/2011 21:09:08
madafakayooo ;DDD
02/01/2011 18:13:02
dulcebroma No i się poryczałam...;((
uwielbiam Cię ( Was ). <3
02/01/2011 18:03:12

Informacje o screamofterror


Inni zdjęcia: 1551 akcentovaLOST SOUL MAKE-UP *moje oczy* xavekittyxZ synem nacka89cwa:) nacka89cwa982 tennesseeline2025.07.30 photographymagicStatki wypływają rano bluebird11:* cooooooonePo trosze, po trochu. ezekh114Ja cooooooone