photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 29 LUTEGO 2012

taki tam włamik.

witam, także nie wiem Bartosz mnie poprosił żebym mu zrobiła włama bo idzie wyprowadzić psa na dwór o.O

ale oks, jestem taka dobra, że robię tego włama. w ogóle no weźcie bo ja dalej nie ogarniam co ja robiłam na tej gali : O

szczególnie z tymi nogami .. hahaha + nie pamiętam połowy : < ale wiem że fajnie się śpiewało ; o

Iza- rap

Bartosz- groulowanie

Karcia- kurde to chyba był jakiś anielski śpiew .

oczywiście, i tak oto powstał zespół dałna . ale tak w sumie to fajnie to wychodziło : D

ej, ej, ej joł ! coś tam coś tam . Więc chodź pomaluj mój świat .. aa no pokazywałam wszystkie zdjęcia mojej mamie i śmiała się z moich oczu gdzie tak je mega wyjebałam ; < no trudno. w ogóle nie wiem co ja robie ale jest fajnie .

pisząc tą notke chciałam wam uświadomić, że jest bardzo ładna pogoda. dobra żartowałam. ej czemu ja mam jakieś dziwne filmy ?

w sumie nie ja jedna no ale dobra,  dalej nie wiem co robiłam z nogami. zresztą ostatnio coś robie i nie wiem że to robie, chyba wszyscy to zauważyli.

+ kocham moją wenę która pozwoliła mi dzisiaj napisać aż 2 piosenki . ej nie wiem czemu ja tutaj to piszę. zamiast rozpisać się u siebie to pisze tutaj Bartoszowi . a no więc powiem wam coś . Bartosz to zło ! i dzisiaj na tej gali co chwile dawał mi kanapki a potem powiedział " dobra starczy Ci " i mi zajebał i zjadł , ale za to była dobra kawa ;  D  Bartek ma nasrane we łbie. to tyle dobranoc ;*

 

aaaaaaa ! pisała www.fbl.pl/isuell

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika schaefer.