Dawno już nic nie pisałam. Jakoś tak...
W ogóle nie wiem, czy się Wam już chwaliłam, ale mój tata przyjechał <3 Nie na długo, bo 23 jedzie, ale miło go zobaczyć po tak długim czasie :)
Dzień po jego wyjeździe Pielgrzymka Rowerowa do Łeby :) Ciekawe czy P. pojedzie ;] Ja wtedy ze smiech nie dojadę ^^
Jeszcze dwa dni i J. przyjedża :) Idę z K. na stacje po nią :) Czub jeden <3
Już nie mogę się doczekać tej pielgrzymki. Jeszcze tylko 13 dni! Wtedy z Częstochowy do Krakowa i być może z Krakowa do Zakopanego :) Jej <3 I jeszxcze z nimi hahaha :) Będzie jazda :)
4 miesiące!
14.03.2010 </3
I choć minęło tyle czasu,
ja wciąż pamiętam Twoje charakterystyczne gesty,
Twój głośny śmiech i kolor Twoich policzków,
gdy się zawstydzasz.
Inni zdjęcia: chciałbym umrzeć jak James Dean swiatowatpliwosci... newhope962229 / 06 / 25 xheroineemogirlxManul Stepowy - Otocolobus manul tomaszj851520 akcentovaCóż, w Polsce bieda ... ezekh114Hhhh allthecold29.6.25 inoeliaZejście do grobowca bluebird11Motylem jestem :) halinam