Photoblog.pl

Załóż konto

 

2018/04/21   

 

« następne   poprzednie »

Nie potrafię zrozumieć dlaczego świat, który nas otacza jest tak bardzo skomplikowany, dlaczego niektóre kwestie są tak "dziwne" dla wielu ludzi. Dlaczego ludzie nie potrafią się akceptować ze wzajemnością, rozumiem nie zawsze trzeba akceptować wszystko od razu, ale czasami warto zaryzykować. Ludzie potrafią oceniać drugą osobę bezpodstawnie, w ogóle jej nie znając albo zamieniąc z nią potocznie mówiąc trzy słowa, z realnego punktu widzenia "nie znasz nie oceniaj, poznaj oceń" każdy ma prawo do własnego zdania, jedni będą uważali Cię za cudownego człowieka z wielkim sercem, inni jednakże mogą mieć w tym temacie odmienne zdanie.
Musisz zdołać zapamiętać, że ludzie zawsze będą "gadać" może nie zawsze będziesz ich głównym tematem, ale możesz dowiedzieć się na swój temat różnych wszelakich ciekawostek, mogą one zaboleć, mogą one dać Ci kopa do mobilizacji nad sobą. Jednak nikt nie ma prawa mówić, że jesteś nikim, walcz o lepsze jutro dla samego siebie ! Trudy przynoszą zaszczyty. Uwierz a wiara zdziała cuda jednak nie oczekuj wszystkiego od razu, naucz się cierpliwość, chodź wiadomo niektórzy z nas chcieli by mieć efekty od tak, bez żadnych starań. Dlaczego tak jest ? może dlatego, że ludzi ogarnął strach, lenistwo, każdy zdoła znaleźć na to wymówke, czasami udpuści po czasie zacznie żałować. To jacy jesteśmy jest naszą indywidualną sprawą, możemy jedynie czerpać inspiracje od innych.
Głupią sprawą w tych czasach jest fakt, że ludzie zapominają własnych wartości. oczekują od innych a sami nic w zamian nie dają.

3 komentarze
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika ruszkiewicz.
zielonysmerf  - 27/04/2018 10:38:02 z telefonu komórkowego
Bardzo przyjemnie się to czyta :) i masz rację, czasem ludzie tak bardzo ceniaja nie znając nas eh, strasznie podoba mi się ten twój tatuaż na nodze *_*
fuckit2296  - 21/04/2018 6:08:04 z telefonu komórkowego
A ja myślę że ludzie od dawien dawna oceniali bezpodstawnie lub po plotkach... Wystarczy sięgnąć do niektórych książek naukowych i zobaczymy np ocenianie Kopernika za jego odkrycie czy innych naukowców, odkrywców. Taka jest po prostu ludzka natura, że człowiek musi oceniać, a jak nie ma za bardzo co, to niestety czasami idzie w złym kierunku i bezpodstawnie, źle ocenia dobrych ludzi... Zazdrość? Nie wiem... Tak mi się wydaje
fuckit2296 - 21/04/2018 6:20:31 z telefonu komórkowego
A czasami mam jeszcze wrażenie że jest to przykryciem własnych kompleksów

Najnowsze wpisy

Wpis ruszkiewicz

 

Wpis ruszkiewicz

 

Wpis ruszkiewicz

 

Wpis ruszkiewicz

 

Wpis ruszkiewicz

 

Wpis ruszkiewicz

 

Wpis ruszkiewicz

 

Wpis ruszkiewicz

 

Wszystkie wpisy