>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 8 GRUDNIA 2014
594
Dodano: 8 GRUDNIA 2014

.batmansss

huehue takie tam jeszcze z imprezy ostatkowej. ;)

jutro egzamin połówkowy z analitycznej, a ja nic nie umiem,

śmiesznie będzie, a co. przyzwyczajam się.

ogólnie jakby ostatnio mniej spiny..

i tak jestem bardzo w dupie, więc nie ma się

czym już tak na prawdę przejmować hue. :)

czymać kciuki za moje przeżycie kolejnych dwóch tygodni!

Komentarze

fuckkmebaby Trzymam :)
14/12/2014 10:17:52
hakunamatatastratata :))
08/12/2014 22:25:36

Informacje o rudyczerep


Inni zdjęcia: tss toujourspurJa pattusia91gd;) pattusia91gdPatki pattusia91gdTaka Ja :)) pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gd:) pattusia91gd1865 akcentovaParafia św Piotra i Pawła bluebird11