Gdzieś znalazłam zachód pogorzelicy ^^
Bo byłam dzisiaj na zachodzie słońca sama na kaplicówce i tak sobie pomyślałam, że w Pogorzelicy będzie tak samo tylko jeszcze piękniej.
Z - zauroczenie - bo przez chwilę zrozumiałam, że kocham to co mnie otacza - błękitne niebo, szukające się po niebie jaskółki, trawa, komary.. no może się rozpędziłam :)
i tą piosenkę Hey też lubie:
http://www.youtube.com/watch?v=JxxE_bHNkjM (chociaż piosenka nie dotyczy mnie bez pośrednio.. tylko szkoda mi dzieci które tak się mogą czuć :( )
A - atrakcja - niby takie same zachody.. a jednak .. każdy inny.. bo inaczej po prostu.
C - cel - słońce ma swój cel.. ma swoje przeznaczenie i zadanie - jak ja.
H -(c) horeografia - bo oglądałam o 8.00 rano You Can Dance i się kłuciłam z mamą że Modern Jazz jest fajny mimo, że ona go nie rozumie :)
Ó - ósemka - dalej o was myślę i tęsknię.. bo dużo wyjechało..a Ci co wrócili to mają zlewe (miałam dzisiaj nie być sama tam na kaplicówce...) no, ale jutro z Szyną o obozie gadu gadu, a we środe .. uuu :) "dramat romantyczny" - bardziej to drugie.
D - dość! - bo gdy mam wszystkiego dość to wtedy zaczynam myśleć. Np. Dzisiaj miałam dość siedzenia w domu to se wyszłam.. xD
Sorry za tą notkę bez sensu ^^ czekam do 7:) i wszystko jasne!
Put hands together
Start talking to your God
He will be listening'
Cause His mercy is so big
Inni zdjęcia: To jak? purpleblaackJa cooooooone:* coooooooneZ Klusią:* coooooooneJa coooooooneJa cooooooone:* cooooooone;) cooooooone;) coooooooneJa cooooooone