Photoblog.pl

Załóż konto

Bo BW ma w sobie to coś.. 

pycek1

pycek1

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

Jestem z tych osób które raczej nie przesiadują godzinami przed komputerem no chyba, że już na prawdę nie mam co robić ale praktycznie zawsze się coś znajdzie :) W wolnych chwilach jeżdżę rowerem poza miasto bujając się po polach i lasach. Jeśli jest zimno lub już się sezon skończy to w miarę możliwości chodzę na basen. Jeśli chodzi o takie większe zainteresowania to prócz roweru i pływania interesuję się jeszcze kuglarstwem i wspinaczką. Należę do Lubelskiego Stowarzyszenia ,,Sztukmistrze'' gdzie uczę się nowych tricków żonglerskich i podstaw innych przyrządów kuglarskich takich jak np. poi,diabolo czy flowerstick... Do tego na różnych Festiwalach i Konwencjach poznaję na prawdę bardzo ciekawych ludzi. Potem jest się czym chwalić przed znajomymi.
Podczas Carnavalu Sztuk-Mistrzów angażuję się do granic wytrzymałości.. Ostatnio właśnie był do Tego jeszcze połączony z EJC Lublin 2012 :) Niezapomniana impreza!
Brat się wspina więc jestem obczajony w kwestii wspinaczki.Nie mam lękku wysokości więc też czasami sobie pochodzę po panelu.
Braciszek się wspina zawodniczo i jest już dobrze znanym zawodnikiem w polsce.. W sumie w swojej kategorii Adaś ma parę złotych i parę srebrnych medali więc może bez zastanowienia powiedzieć, że jest Mistrzem lub Vice Mistrzem Polski we Wspinaczce Sportowej w kategorii Dzieci :)
Moim nowym odkryciem z zainteresowaniami jest fotografia.. W końcu na manualu robię :)
Jeśli ktoś coś więcej chce o mnie wiedzieć to proszę pisać na priv, a z miłą chęcią odpowiem.

Dyskusje na forum

  • Podpinam się pod koleżankę.. Większość moich zdjęć jest na stronie na fb .. Jeżeli chcesz żebym Ci zrobił miłą pamiątkę lub po prostu jakieś lepsze zdjęcia po prostu odezwij się na PRIV. Jeżeli tw (...)

    spotkania / zloty » SESJE/SESJE LUBLIN STYCZEŃ!

  • Dlaczego akurat podczas mam talentu? Spotkajmy się na spokojnie gdzieś a nie kurcze podczas takiego wydarzenia... Wyskoczę z aparatem to zaraz będą chcieli jakąś plakietkę prasową czy coś Dla m (...)

    spotkania / zloty » Mam talent 2013= Spotkanie Photoblogowiczów.

Profile obserwowanych

Najnowsze wpisy

Bartnicki BMX

 

BMX Racing

 

Piwo BMX Racing

 

Katarzyna

 

Kasia BW

 

Kasia BW

 

Rozmarzona

 

Mazur

 

Wszystkie wpisy