photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 9 SIERPNIA 2010

 

kochaniee. wracaj już, noo! co dopiero wyjechałaś, a ja już tęsknie! ; D
byle do soboty. zrobimy to, co należy zrobić. boskie różowee. wolno, bo wolno. men to chuj. wiesz jak jest, nie ?

poprawiny udane, jak najbardziej ; 3 słiiit focie z Kamilcią w niedługim czasie. i z przekochaną Natalką, przez którą nie czuje się na siłach xd : *. brak czasu na cokolwiek. ; )) jak tak dalej pójdzie - co tydzień weselaa. to daleko nie zajade xdd

serdeczne pozdrowienia dla tej ślicznoty, która mnie dzisiaj wyciągnęła na mega długi spacer po ciężkim dniu. bardzo Ci dziękuje : * było przee. jak zawsze z Tobą haha! a tego chłoptasia dzieciucha pierdol. facet to chuj. się nie zmieni ; ))



generalnie powinno być lepiej. ostatnie sytuacje dały mi do zrozumienia, jak bardzo się myliłam co do Ciebie. wmawiałam sobie, że jesteś innym człowiekiem. lepszym. aczkolwiek zdałam sobie sprawę z tego, jaki jesteś nieodpowiedzialny. nie spotkałam takiej osoby, która zrobiłaby coś takiego. coś tak okropnego. nie rozumiem Twojego myślenia. i tego wszystkiego co robisz, jaką krzywdę sprawiasz innym. nie czuję nienawiści. już nie. każdy człowiek popełnia błędy, na których powinien się uczyć. i starać się je naprawiać. życzę Ci, abyś i Ty zdał sobie sprawę z tego co robisz. przypomnij sobie ile dla Ciebie poświęcili. a zwłaszcza ta osoba, która poświęciła dla Ciebie więcej niż byłbyś w stanie sobie wyobrazić.


+hayley williams - airplanes

Komentarze

~sss szczęścia życzę..

notki komentował nie bd.
12/08/2010 16:38:54
53sekundy o jak słodko < 3
piosenka < 3
10/08/2010 20:10:47
ifyouwanna :*
10/08/2010 12:11:57
becauseit jaka ładna para ;D;*
10/08/2010 11:32:30
eespoir ;*
10/08/2010 10:45:00
~tywieeeszx3 nie wyszła tak jak chciałam .. skasowało połowe komentarza ale przeczytałas całość : )
10/08/2010 0:10:07
~tywieeszx3 noo :D nie mogłam używać `wulgarnych ` słów ;/ !
ja ? .
wulgarnych ? .

nie no , coś tu ... im się .. .


;*.
10/08/2010 0:09:07
~tywieeszx3 po pierwsze , ślicznotą jesteś TY ! ile razy można Ci to powtarzać ?! :D.
no okej , codziennie .. co minutę :D ŚLICZNOTKO ;* !

NMZC :D

taa chu* :D ! no wiem , MY zawsze ... wszystko :D !
!

też Cię kocham < 3333 ;* i naprawdę jutro też bd świetnie :D jak ZAWSZE :D !

tak , tak rozpisałam się troszkę , ale to żebyś miała co czytać :D.


dobranoc skarbie :* i dziękuję za wszystko :* a szczególnie za to , że zawsze jesteś kiedy Cię potrzebuje i zawsze mogę na Ciebie liczyć :D ! nieważne jak to nieraz skomentujesz :D ale dziękuję <3.

aaa zdjęcie prześliczne :D ! ale oczekuję więcej Twoich :D Mr <3.


no to chyba tyle :D SPALAMY OD DZIŚ BOCZKI :D ! :D.


DOBRANOC <3.
10/08/2010 0:08:04

Informacje o pustowsrodku


Inni zdjęcia: ... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima242025.07.31 photographymagicCzapla siwa slaw300