Photoblog.pl

Załóż konto

Szczęście jest jak motyl 
zapisz

Pamiętnik

Dodane 17 MAJA 2021
Wyświetleń: 530

Kochani,

Witam po długiej przerwie. Chciałabym mieć pamiętnik w formie papierowej, jednak taka forma jest znacznie bezpieczniejsza. Kiedyś to miejsce pomagało mi oczyścić się z negatywnych emocji. Może tak będzie i tym razem. Miałam tutaj konto, jednak tamta ja i tamto życie to przeszłość. Wiem, że duża część z Was nadal tutaj zagląda - z sentymentu, ciekawości lub innych powodów. Pokażcie się proszę. W kupie SIŁA;)

 

Nie umiem przed nikim otworzyć się w stu procentach; choć bardzo chciałabym, żeby tak było. Mam przyjaciółkę, która mieszka w Toruniu, widzimy się raz na rok, a przez telefon nie można powiedzieć wszystkiego. Mam faceta, który jest cudowny - lecz często mam wrażenie, że mnie nie rozumie. Lub nie chce rozumieć. Mam też mnóstwo znajomych z różnych etapów mojego życia, rodzinę, kolegów i koleżanki z pracy. Jednak mimo wszystko i wszystkich, czuję się samotna. I już nie wiem, czy jest ze mną coś nie tak, czy ze światem?

 

Myślałam o sesjach z psychologiem, jednak moje problemy wydają się tak błahe, czułabym się zawstydzona, że ktoś mógłby tak pomyśleć. Bo nie wiem czego mi brakuje do szczęścia.

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika projectxfit.
surgens kochana - ja jestem już półtora roku pod opieką psychiatry, uczestniczę w dwóch sesjach terapeutycznych w tygodniu, jestem oczywiście na lekach i do dziś zdarza mi się czuć, że moje problemy nic nie znaczą i że nie wiem co ja tu robię. nie słuchaj tego złego głosu w sobie, skoro pojawiła się myśl o psychologu to widocznie tego potrzebujesz i już.
17/05/2021 20:54:31
Junior projectxfit Dziękuje za komentarz, jestem pewna, że masz racje, jednak ciężko jest mi sobie wyobrazić, jak miałaby wyglądać nasza sesja. Co miałabym powiedzieć.. choć z drugiej strony podobno łatwiej odkryć się przed kimś nieznanym.
17/05/2021 22:10:49
surgens nie myśl nad tym. po prostu się zgłoś i powiedz o tym jak się czujesz, tak jak napisałaś to tutaj. powiedz o swoich obawach, a dalej już pójdzie samo.
17/05/2021 22:13:28