photoblog.pl
Załóż konto

Tajemnica w mojej głowie...

... Słowa są jak zakazany raj.

Jak to śpiewa Manchester w swoim utworze "Tajemnica".

 

Ale czy na pewno?

Tak naprawdę zależy jakie słowa.

Jestem zdania, że jeżeli ufasz komuś, to mimo wszystko warto szczerze pogadać na każdy temat, ale przede wszystkim o tym jak się czujesz i co czujesz.

Życia nikt nie przeżyje za Nas, po co je komplikować? Strach ma wielkie oczy, a co jeśli powiem Ci, że coś możesz zyskać? Będziesz bardziej żałować tego co nie zostało wypowiedziane, niż tego co powiesz.

 

No chyba, że to co chcesz powiedzieć jest bardzo krzywdzące i zaskutkuje czymś przykrym dla drugiej osoby, to lepiej zrób to delikatniej.

 

A co jeśli w momencie kiedy zdobędziesz się na odwagę by to zrobić, to będzie już za późno? Wiesz, że będzie bolało bardziej?

Wiem to z autopsji, 4 lata temu straciłam tatę, nie zdążyłam mu powiedzieć wszystkiego co chciałam, bo zawsze brakowało mi odwagi. Więcej rozmawiałam z mamą niż z nim. Dzisiaj chętnie cofnęłabym czas, żeby wszystko powiedzieć, ale już nie mogę.

 

Dlatego nie czekaj, bo zamiast żyć życiem, będziesz patrzył jak ucieka Ci przed oczami.

 

"Znajdę jakiś sposób, żeby nadać temu rytm,

Będę z Tobą wszędzie

Jeśli mnie chcesz

Będę playlistą, przy której zasypiasz i budzisz się w dzień."

 

Miłego dnia <3

Dodane 14 MAJA 2024 ze strony mobilnej
142
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika poleangel.

Informacje o poleangel


Inni zdjęcia: Fiolet ... ezekh114at the gate padholder23/06/24 emoheroine23.06 donka27;) virgo123zakup dorcia2700Bateria łazienkowa wildsebolzdrowie. pepper2Bazar w stanie używalności wittchen35 dni... placewithnoname