photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 26 KWIETNIA 2014

Kwiatkowski 

Kolejny wpis ;3 . 
Jestem kwiatonator, wiem, że część z was nie toleruje Dawida, ale każdy ma swoje zdanie :) . Dawid pokazał, jak dążyć do spełnienia marzeń. Pokazał, że warto je spełniać. Niedawno odeszła Basia [*] . Dawid był bardzo smutny bo odeszła druga część jego serca. Ale ty i tak powiesz, że to pedał, gej i wszystko co najgorsze. Zrozumcie wreszcie, że każdy ma swój gust co do idola. :) Nie musicie go lubić, ani być kwiatonator.... :> Ale dajcie mu trochę szacunku. On tylko spełnia swoje marzenia. Dlatego warto spełniać swoje. Rozumiem, że należycie do innych fandomów takich jak : Beliebers czy Directioners, albo po prostu Saszanators. 
Ja sama należę do fandomu Saszan, ale wy i tak powiecie, że to czerwona księżniczka. Mnie nie obchodzi wasze zdanie, ale gdy ktoś kogoś hejtuje za to, że osiągnął coś więcej niż kto inny. Każdy osiąga inne sukcesy :) Niektórzy w sporcie a inni w śpiewaniu czy w malarstwie :) . Przemyślcie tysiąc razy zanim coś napiszecie bezmyślnie. Hejty zaraz polecą :) Ale takie życie. :* Miłego wieczoru :))

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika paulinga3.

Informacje o paulinga3


Inni zdjęcia: ... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24Hibiscus na dzień dobry :) halinamModne potrójne kolczyki otienŚlepowron (młody) slaw300#? podgolymniebem