photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 26 CZERWCA 2013

bez nadziei jest się nikim

Dzień jak co dzień. Tyle że w domu odpoczywanie i te sprawy. Pisanie z przyjaciołmi plany na wakacje i wgl mętlik w głowie. Nie jest nudno bo ask i fb zawsze pomagają :) a tak poważnie to dlatego że można troche poleniuchować pooglądać pospać heh odpoczynek. Poświęcić więcej czasu przyjaciółką któe są dla mnie jak siostry :* wysłuchać ich problemów itd. Pomóc im.

Sztuką jest się pogodzić nawet po najokropniejszej kłótni. Choć wiesz, ze to ty masz rację, ustępujesz drugiej osobie, bo ją kochasz i nie chcesz się z nią kłócić

Spędzam z przyjaciolmi mało czasu ale wiem że moge na nich zawsze liczyć i z wzajemnością. Są przy mnie zawsze. Starają się pomagać i wychodzi im to. Wiem że czasami ich wkurzam ale dają ze mną rade heh za to ichc kocham :*********

Jeśli ci na kimś zależy, to wypadało by powalczyć.

Każdy z was już pewnie nie ras się przejechał na przyjacielu. Wielu z was walczylo o przyjaźń ale pamiętajcie o prawdziwą przyjaźń nie trzeba walczyć a o fałszywą nie warto. Bo po co? Hym???

- Zrobię wszystko 
- Nie chcę wszystkiego.. 
- A co chcesz? 
- Ciebie ;*

Postarajcie się chwile zastanowić nad swoimi przyjaciółmi co im zawdzięczacie itd

Niektórzy ludzie czynią świat wyjątkowym tylko dlatego, że są. 

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika pamix00.