>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 11 SIERPNIA 2009 , exif
69
Dodano: 11 SIERPNIA 2009

:D

 


Witam!!!

A do zdjęcie z Podziękowaniem dla:

Mojego Misiaczka (Pawełka) ;**

Dominiczki;**

www.domisia14.fbl.pl

Reklama:

No i ostatniej osoby

Kaczusi (Kamila) ;)

Dzękuję za miłą i udana imrezke

Urodzinowa moją 17sta.

BuziOole dla Was;**

Kocham Cię Cukiereczku;***

 

"Twoja Obecno$ć Warunkiem

Mojego szczę$cia"

Komentarze

stworzonadlanikogo Ładnie :D
11/08/2009 16:47:25
magushop Zapraszam na mojego pb!
w miarę możliwości, będę zamieszczać w nim ciekawe rzeczy do kupienia
pozdrawiam ;)
11/08/2009 15:55:59
crazyangel93 slicznie
pozdrawiam
11/08/2009 15:23:58
xbulletproofxx ślicznie :*:*
11/08/2009 15:23:18
3friends4ever51520 pieknie:)
11/08/2009 15:22:37
vanilla2ninja ładnie ;p
11/08/2009 14:58:31

Informacje o paatusiaa1992


Inni zdjęcia: 16/ 06 / 26 xheroineemogirlxByła piękna TĘCZA (12.06.2026r.) xavekittyx:) pattusia91gdJa :* pattusia91gdJa pattusia91gd100. pattusia91gd:* pattusia91gdJa pattusia91gdJa :* pattusia91gdJa pattusia91gd