photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 19 WRZEŚNIA 2012

Alvin wiewiórka :3

A tu wiewiórka co siedzi sobie na ramieniu tego Pana :D Zdjęcie robiłam w turcji .

 

Zastanawiam się co ja bym robiła teraz bez mojego aparatu!? Bym miała nie ziemską pustkę. Dla mnie zdjęcia to są wspomnienia chwil w życiu, i to jest niesamowite ponieważ można sfotografować dosłownie wszystko i to mi pomaga przypominać o najmniejszych wydarzeniach w życiu . Na przykład gdyby nie to zdjęcie bym nawet nie pamiętała tego sympatycznego faceta który nosił wiewiórkę na ramieniu, to nie jest istotne ale sprawia mi przyjemność jak o tym myślę . 

Do tego trzeba cierpliwości i praktyki bo jak mamy sfotografować coś co się rusza to naprawdę trudno jest nadać odpowiednią ostrość i zazwyczaj jak ktoś nie ma doświadczenia to zdjęcie nie wychodzi . Na początek strasznie się denerwowałam ale po jakimś czasie się przyzwyczaiłam i zdjęcia zaczeły wychodzić. 

- Kolejnym ważnym elementem jest modyfikowanie zdjęć, jest to za prawdę nudny ale i esencjalny proces . Zdjęcia modyfikuje w photoshopie 

http://www.wywiader.pl/pauu16

Info

Użytkownik oszukacprzeznaczeniex
wyłączył komentowanie na swoim fotoblogu.

Informacje o oszukacprzeznaczeniex


Inni zdjęcia: :* cooooooonePo trosze, po trochu. ezekh114Ja coooooooneJa coooooooneNa motorze coooooooneW Toruniu coooooooneJa coooooooneButelkowe u kuzynki coooooooneW kościele cooooooone:* cooooooone