photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 13 SIERPNIA 2017

Cytaty.

To straszne, kiedy ktoś człowieka opuszcza.


Tu nie chodzi o to, czy ktoś się zmieni, czy to zrobił to tylko raz, czy po pijaku, inne cuda wianki. Tu chodzi po prostu o fakt, że ktoś zdeptał Was i to w co wierzyliście. Nieważne, że wczoraj było miło, nieważne, że tyle było wspólnych planów, nieważne że półka z Ikei stoi nierozpakowana i czeka na skręcenie, że bilety do kina kupione na poniedziałek. Jedyne co trzeba zrobić w tej sprawie to poszukać resztek szacunku do samego siebie, wstać, pokazać środkowy palec i powiedzieć NIE.


Niektórych tęsknot nie da się ukoić. O pewnych rzeczach nie sposób zapomnieć. Niektóre przeżycia zostawiają w nas ślady na zawsze.


Prawdziwe opanowanie jest wówczas, gdy zamiast podnieść głos, podnosisz tylko brew.


Spalone mosty to najlepszy w życiu start.


Są takie podróże, gdy nie idzie się do jakiegoś miejsca, tylko do drugiego człowieka.


Jak możesz ukryć się przed czymś, co jest w tobie?


Zawsze, zawsze, zawsze mów jej, jak bardzo ją kochasz, dopóki nie jest za późno.


Czasami po prostu trzeba być odważnym. Trzeba być silnym. Czasami nie można ulegać czarnym myślom. Trzeba pokonać te diabły, które wpychają się do twojej głowy i próbują wzbudzić paniczny strach. Przesz naprzód, krok za krokiem, z nadzieją, że nawet jeśli się cofniesz, to tylko trochę, tak że kiedy znowu ruszysz przed siebie, szybko nadrobisz zaległości.


Miłość umiera powoli, wiesz? Moja miłość umierała latami.

Informacje o opowiadaniazsercemx3


Inni zdjęcia: powieści poetyckie locomotivSliczne drzewko:* patrusia1991gd200 wpisów natalka89rok:) natalka89rokPajonk svartig4ldurJa :* patrusia1991gdZ przykaciolka :* patrusia1991gdJa :* patrusia1991gdKolory wiosny.... helmanWio helman