Photoblog.pl

Załóż konto

OpIsOowOo..xD 

2013/03/30   

74

« następne   poprzednie »
74

Dodajemy ! Klikamy 'fajnie' ! Komentujemy ! 

Dodajemy ! Klikamy 'fajnie' ! Komentujemy ! 

Dodajemy ! Klikamy 'fajnie' ! Komentujemy ! 


 Siedząc w wannie opowiadam pralce, w jakim to dupku się zakochałam.


 jego obecność przy moim boku była czymś naturalnym . był obok niezależnie od każdej sytuacji . głęboko w pamięci zapadały mi wszystkie chwile . nawet te nieistotne, błahe . dobrze wiem, w jaki sposób trzyma długopis . jak śmiejąc się marszczy nos . jak patrzy, kiedy mówi o czymś, co kocha . to piękne, że kiedy otwierałam oczy budząc się ze snu, widziałam jego twarz . która zapewniała mi ogromne poczucie bezpieczeństwa . czułam, że w końcu mam dla kogo żyć . był cudowną formą uzależnienia . poznanie jego osoby było najbardziej wartościowym darem, jaki kiedykolwiek dostałam . nikogo w moim życiu nie kochałam tak mocno . już rozumiesz, dlaczego nie mogę i nie chcę zapomnieć ?


 miesiąc . 30 dni . 720 godzin . 43200 minut . 259200 sekund . odkąd Cię tutaj nie ma . wciąż chodzę na Twój grób, choć nie dotarło to do mnie jeszcze . cały czas czuję Ciebie tutaj . wchodzę do mieszkania i za każdym razem zerkam, czy na pewno Cię nie ma . na półkach widnieją Twoje, nasze zdjęcia . jesteś obecny . nie ciałem , ale duszą . czuwaj nad nami kolejne sekundy, minuty, godziny , dni, tygodnie , miesiące, lata


 I wtedy życie okazuje się być jak domino, gdy nie wychodzi jedno, wali się wszystko.


 Mglisty poranek nie oznacza pochmurnego dnia .


 Czytam nasze wiadomości, w których były nasze przyszłe plany. Czytam jak mnie motywowałeś do działania, jak starałeś mnie pocieszyć. Wieczorami rozmyślam co by było gdyby.. Jakby to sie potoczyło, gdybym czegoś nie zrobiła. Myślę o Tobie dość często . Patrze w niebo i tęsknie. Sprawdzam tel co minute, czy jest wiadomosc. Wątpie, że robisz to samo. Ale chociaż mam nadzieje.


 Poczucie wolności krępuje ci palce. Topisz się w tym czego tak zachłannie pragnąłeś. Nie ma rzeczy nie zastąpionych, ponoć ludzi też nie ma. Jednak niczym nie wypełnisz pustki w swoim sercu. Wyryta raz, pozostanie tam do końca życia. Z czasem nie będzie już tak trwała jak na początku. Bo zastąpią ją inne uczucia. Jednak będzie, niezależnie od tego czy jej chcesz czy nie.


 Rap to nasza fobia, droga bez powrotu, choroba na którą nie ma, nie będzie antidotum. / SŁOŃ


 Ile można walczyć o kogoś, kto nie dostrzega naszych starań


 Ból jest chujowy ale uczy. Mnie nauczył ponownie, że dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. Miłość to nie wszystko.. nie wszystko da się wybaczyć. Są granice, których przekraczać się nie powinno by się nie zeszmacić.


 a pamiętasz czasy, gdy nie mogłeś wytrzymać beze mnie nawet do południa, bo tęsknota była tak silna ? pamiętasz, gdy za każdą moją głupotę, którą zrobiłam i wygłupianie się, dostawałam od Ciebie całusa ? pamiętasz, gdy co 5 minut powtarzałeś mi jak to bardzo mnie kochasz ? pamiętasz, gdy obiecałeś, że się ze mną ożenisz ? pamiętasz, kiedy płakałam, a Ty przytulałeś mnie płacząc razem ze mną ? pamiętasz chwile, w których byłeś w stanie oddać za mnie życie ? pamiętasz, gdy dzieliłeś ze mną swój oddech ? pamiętasz jeszcze ten czas, gdy miłość była najważniejsza ? pamiętasz ?


 Nie, nie będziemy razem, jak będę chciała chłopaka na Twoim poziomie, to pójdę poszukać w przedszkolu.


 nie łódź się, że jutro będzie lepsze, skoro pół życia spędziłaś na ogarnianiu swoich oczu "żeby nikt nie widział", chociaż wszyscy byli aż za bardzo świadomi tego jak cierpisz


 Z biegiem czasu życie przestaje być proste.


 "Ej słuchaj pierdole już twój pieprzony cynizm Po co ludzie są przy nas i po co my jesteśmy przy nich Kto z kim trzyma i kogo możesz mieć przy sobie Proste finał, jakie to uczucie gdy zawodzi człowiek." / PEZET.


 jesteśmy tylko ludźmi: czasami rozsądek gdzieś ucieka i zwyciężają emocje.


 Wszystko przyjdzie z czasem, zdobędziemy to co powinno być nasze.


 Życie jest jak puzzle. Nie należy układać niektórych rzeczy na siłę tam, gdzie one nie pasują.


 

Olka ^^  

 

3 komentarze
Junior olawsch  - 20/05/2013 21:32:32
Tutaj nowy kawałek RAP miłosny, akurat na cytaty
http://www.youtube.com/watch?v=oMT2TOgqpVk
Przesłuchaj :)
speranzaaaa  - 29/04/2013 23:18:28
super wpis :)
pierdolsienaryj69  - 03/04/2013 20:22:53
Hejka ;) Naprawde fajny wpis zaciekawił mnie twój wpis i raczej bd tu wchodziła na bierząco.. Jeżeli to ty uważam, że jesteś bardzo ładna xd HYHY .. Klikam fajne i zapraszam do mnie :)

Najnowsze wpisy

74

 

Wpis opisolandiaaaxd

 

Wpis opisolandiaaaxd

 

71

 

Opowiadania ;)

 

68

 

Olkaa../67

 

Olka.^^/67

 

Wszystkie wpisy