Zawsze, gdy chciało jej się płakać podnosiła wysoko głowę nie pozwalając lecieć łzom. Od tamtego dnia nigdy już nie spojrzała w dół.
Idę na balkon, w ręku szlug, telefon w drugiej, i napisałbym do Ciebie, ale jakoś brakuje słów, zadzwoniłbym do Ciebie, ale wiem, że tego nie chcesz, wybełkotał, że Cię kocham, tu jest źle i serio tęsknię. / Bonson.
Podkrążone oczy, rozmazany makijaż, zdarty z paznokci czerwony lakier, potargane włosy. Tak kochanie wygląda nieszczęśliwa miłość. Czujesz?
Daj mi słuchawki z dobrym bitem , łyk piwa , pare kieliszków czystej , szluga , i pozwól zapomnieć.przecież cie nie proszę o tak wiele.
Pytasz za co kocham rap ? za jedność. za to , że mimo wszystko łączy. za to , że nigdy nie umrze - bo zawsze będzie żył w Naszych sercach. za fokusa , który poraża mnie swoim bezdechem. za piha, który miażdzy mnie tekstami. za gurala, którego flow ubóstwiam. za pezeta i jego 'muzykę emocjonalną' , która pomogła mi wiele razy. za małolata, i jego niesamowity luz na bitach i na scenie.
Pewnie, że fajnie jest się przytulić do kogoś. Zajebiście czuć, że komuś na tobie zależy.
Ale kurde nie rób syfu w życiu sobie i tej drugiej osobie. Bo albo ci kurwa zależy i się starasz, albo masz to na to wyjebane i nie dajesz żadnej nadziei.
Nie wyobrażaj sobie za wiele.
Rzeczywistość potrafi stłamsić nawet najmniejsze marzenia
Żyje się chwilą,
a nie zeszłymi wakacjami, ostatnim weekendem czy wczorajszym dniem.
Co by się nie działo, zawsze
pamiętaj, na co naprawdę zasługujesz.
Najłatwiej jest usiąść, załamać ręce i powiedzieć, że takie jest życie.
A może by tak dla odmiany podnieść swoje szanowne cztery i powiedzieć sobie a przy okazji całemu światu, że nic nie jest w stanie cię złamać, co?
Najgorsze jest to, że
wspomnienia są wszędzie.
Obiecaj sobie, że nigdy się nie poddasz e
"Nie będę wcale przejmował się hejtem,
bo to tylko fale. Śmieję się, zapalę i przejdzie."/Fokus
Gdy nie ma innego wyjścia, w końcu zaczynasz dawać radę
Żyj tak żeby pod koniec zycia móc powiedzieć "Ku*wa, fajnie było"
Proste? Proste to mogą być włosy, a nie życie... -,-
O marzenia trzeba walczyć.
Nie mam ochoty gadać o tym co było kiedyś, chce na szczyt zapierdalać i tego jestem pewny.
widzisz, ból jest tylko chwilą.