photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 20 PAŹDZIERNIKA 2012

5.

Wiecie kto to jest? ;3

 

Nie martwcie się, nie zapomniałam o Was. :)

Był kilkudoniowy konkurs. Spokojnie. :)

No więc I etap wygrała dziewczyna 4 miała 18 głosów aż. Zaraz ją powiadomię jak dodam notkę, ale jest jeszcze jedna dziwczyna, którą chcę wybrać pomimo małej ilości głosów. Dziewczyna jest bardzo fajna, pomimo tego, że nic o niej nie wiem, ale już ją polubiłam. :D

 

A tak w ogóle, to to był 1 etap konkursu. :)

2 jest taki, że nie powiem żeby dziewczyny niebyły przygotowane. :D

 

_____________________________________________________________

Dziś, kiedy się uśmiechnąłeś, znów poczułam motylki w brzuchu. Niewiarygodne. Przez tyle miesięcy to uczucie przetrwało.

Przecież nie przeproszę Cię za to , że nie jestem taka jaką sobie wymarzyłeś.

Tak będziemy mówić, że czekamy, które z nas pierwsze napisze, podejrzewać, że się narzucamy, brać i odkładać telefony nic nie pisząc, aż niedługo naprawdę będzie za późno, ale i tak bedziemy tylko czekać.

Pozdrawiam serdecznie ludzi, którzy wiedzą o mnie więcej, niż ja sama.

Najczęściej poruszają nas słowa, które ktoś powiedział niechcący, mimochodem. Nie o tym myślał, nie o to mu chodziło, a to trafiło.

Spojrzał w jej stronę swoimi niebieskimi oczami. Od razu zareagowała, ich wzrok znów się spotkał. Na ułamek sekundy znowu mogła zobaczyć swoje odbicie w jego źrenicach.

Bez Ciebie to nie to samo..

Nigdy nie walcz o przyjaźń! O prawdziwą nie trzeba, o fałszywą nie warto.

Umiesz liczyć? Licz na siebie. Innych Twoje szczęście jebie!

Kocham Cię, wiesz? Jeszcze nieraz to powtórzę.

 

/ Rita

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika ooppiissyyyy.