photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 9 CZERWCA 2013

Be Happy !

Dawno tu naszego Liasia nie wstawiałam *.*

 

No cóż jestem załamana , mam jutro sprawdzian i nic , a nic nie umiem, nie wiem co zrobię, nawet ściąg nie napisałam. 

I czemu to się dziwić, tata mojej BFF ( Natalii ) , a zarazem mój wujek rozłożył dzisiaj siatkę, od razu zrobiło się porządne boisko!

Przy pierwszej grze w  drużynie byłam z przyjaciółką, a wujek z jej starszą siostrą ( Dominiką )  , nie daliśmy za wygraną , zmietliśy ich .

To było cudowne. *.*

Potem dołączył mój tata ,  ten zajebisty wujek ,  który lubi 1D , mój brat i sąsiad ( Kuba ) 

Skład: Ja, Natalia, wujek ( fan 1D ) , Kuba na Mego Ojca , brata , Dominikę i drugiego wujka.

Walka zacięta, a w tle muza jednokierunkowych i od razu lepiej. : DD

I ponownie moja druzyna wygrała x DD

Be Happy :*

Uwielbiam takie weekendy ! 

A wam jak minęło ?  : )

 

A i jeszcze Dominiko miłego pobytu w Bułgarii , pakuj się już kochanie , bo się nie wyrobisz do jutra : DD : *

Dobranoc *.*

Komentarze

xzaynxliamx jak grają w jednej drużynie osoby kochające One Direction to zawsze wygrywają :D
to jest sprawdzone przeze mnie :D to się nazywa SIŁA DIRECTIONERS ♥
10/06/2013 14:12:47
onedirection66 hahahah , o tak , cała moja drużyna to nie dość , że rodzina, ale również rodzina Directioner ! ♥
Moc jest w nas :*
10/06/2013 15:54:24
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika onedirection66.

Informacje o onedirection66


Inni zdjęcia: LOST SOUL MAKE-UP *moje oczy* xavekittyxZ synem nacka89cwa:) nacka89cwa982 tennesseeline2025.07.30 photographymagicStatki wypływają rano bluebird11:* cooooooonePo trosze, po trochu. ezekh114Ja coooooooneJa cooooooone