Photoblog.pl

Załóż konto

Nigdy nie trać nadziei ... 

2012/07/12   

21.

« następne   poprzednie »
21.

Zdjęcie robione ze Ślęży :P ciężko się wchodziło, ale było warto :)

Szkrabciuś mój cały tydzień pracuje na popołudnie ( 14-22) , widujemy się tylko rano :( ale na całe szczęście, jutro już piąteczek i ostatni dzień pracy :) we wtorek deydujący dzień, dowiem się jak potoczy się moje dalesze życie, a więc dowiem się czy dostałam się do pracy :)

Mam nadzieję, że w sobotę pogoda nie zawiedzie ! Chcemy jechać na Bednarka :) może akurat się uda, ale jak będzie tak jak dziś, to się nie będzie opłacać.. Zresztą mamy cały weekendzik w końcu dla siebie i nie zamierzamy go źle spędzić. Miś mój najcudownieszy, ależ ja go kocham! Oszalałam :)) Piękny stan. :)

 

Dziś mieliśmy małą sprzeczkę, co u nas się prawie w ogóle nie zdarza , no ale jakoś przebrnęliśmy przez to, trwało to około 3 min, rekooooord :D Na szczęście wszystko dobrze się potoczyło i nadal jestem happy <3

 

Mam dwa małe kociaczki, gdyż moja kotka się okociła jakieś 1,5 tyg temu :) takie dwa słodziaczki małe, właśnie zaczynają widzieć na oczka :) suuuper, jednego oddaje cioci, a drugiego może sobie zostawię :) nie wiem czy się mama zgodzi bo już mam dwie kotki :) Ale może też mój Szkrabek weźmie, ale to się okaże za jakieś kolejne 1,5 tyg :)

 

 

 

 

 

 

 

KoChAm <3

Brak komentarzy
Info

Użytkownik okazyjnie
wyłączył komentowanie na swoim fotoblogu.

Najnowsze wpisy

25.

 

24.

 

23.

 

22.

 

21.

 

20.

 

19.

 

18.

 

Wszystkie wpisy