Photoblog.pl

Załóż konto

Malinalove 

2017/06/19   

Granda

« następne   poprzednie »
Granda

A oto Granda. Ma ok. 9 tygodni i obecnie SZUKA DOMU.

Jej siostra już w piątek pojechała do swojej nowej Rodziny, miała dużo szczęścia, ponieważ trafiła do fantastycznych ludzi.

O Grandę było kilka telefonów, natomiast żaden na tyle sensowny, żebym zdecydowała się na spotkanie, a co dopiero na oddanie Grandy pod ich opiekę.

Domy adopcyjne wybieram dokładnie, mają być optymalną opcją dla moich podopiecznych, a nie pierwszą lepszą. W decydowaniu o przyszłości psa, nie obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy".

 

Granda to pies z charakterem, jest inteligentna i pojętna, ale też niezależna. Nie będzie chciała się tulić i "nakolannikować", jak jej siostra, ona woli biegać, broić, gryźć, bawić się, zaczepiać, szczypać w nogi i UCZYĆ SIĘ.

W tej chwili przybiega na zwołanie, robi "siad" oraz "kółko", jesteśmy w trakcie treningu czystości, uczymy komendy "nie" i pracujemy nad gryzieniem rąk i szarpaniem chodzących nóg. Stąd odradzam ją dla domu z dziećmi, ponieważ one sobie nie poradzą z przekierowywaniem jej na zabawkę, kiedy ta akurat z pasją szarpie ich nogawkę lub buta (mocno).

W porównaniu ze swoją siostrą (którą zresztą nazwałyśmy Ciapa) jest diabłem, a Ciapa to anioł- pierwsza do przytulania, brania na ręcę, całowania, spania w łózku, słodka i delikatna- zupełne przeciwieństwo diabła Grandy. 

 

Czy Granda to fajny pies? Jasne! 

W domu nie odstępuje mnie na krok, szybko się uczy i chce się uczyć, wydaje z siebie śmieszne stękające odgłosy, przesłodko biega przez cały pokój na korytarz i z powrotem, jest psem, który ma chęć na radosne życie i takie też zapewni swojemu przyszłemu Opiekunowi. 

 

 

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

Granda

 

Rozstania

 

Mały psi świat

 

Malina

 

o co cho

 

fhjdkdghh

 

pieskie życie

 

kursy coapy i inne bóle

 

Wszystkie wpisy