photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 1 STYCZNIA 2015
834
Dodano: 1 STYCZNIA 2015

01.01.2015r

No heeej :) Dawno , bardzo dawno nie pisałam tutaj dłuższej notki ... w sumie... wcale praktycznie tu ostatnio nie pisałam.

Mimo wszystko, podsumuje miniony rok,2014 nie należy do mojego dobrego roku , dużo się w nim wydarzyło , były wzloty i upadki jak i prawie u każdego , były dobre i złe chwile, a także złe wybory, ludzie przyszli i odeszli ale da się do tego przyzwyczaić mimo , że i tak boli za każdym odejściem bliskiej nam osoby . CZŁOWIEK UCZY SIĘ NA BŁĘDACH. 2015 rok szykuje dla mnie wiele poważniejszych decyzji jednak mimo wszystko , mam nadzieję ,iż będzie lepszy , oby :)

Czeeeść:*!

 

instagram

Informacje o najaranaazyciemx33


Inni zdjęcia: Pociąg zmęczony życiem bluebird11Ja nacka89cwaNa działce nacka89cwaŻAGWINOWE NIEBIESKOŚCI xavekittyxOwady suchy1906Synuś nacka89cwaJa nacka89cwaEratox nacka89cwaTatry slaw300Naszyjnik z ruchomym kwiatem otien