Siemka!
Wracam tu po 2 tygodniach i mówie,że było zar±bi¶cie,morze, plaża,ubawiłam się po wszystkie czasy!Sarka szkoda że cie ze mn± nie było!
Byli¶my w lunaparku,na gokartach,byli¶my w takiej kawiarence na 11 piętrze pili¶my sobie koktajle i ta kawiarnia się kręciła na dodatek,byli¶my w g±skach na latarni morskiej 266 stopni ludzie!Jak schodzili¶my to liczyli¶my z michasi± schody tak jak pani barbara!ale pompa!,byli¶my u piratów,pływali¶my wikingiem,ale było bardzo wietrznie i zaczeło lać,wszyscy się darli łukasz wszystkie fale brał na siebie!na koniec kursu poszli¶y puszczać lampiony,no i tam były ¶wieczki to trzeba było je zapalić,wszyscy już swoje pu¶cili no i został tylko lampion weroniki,a ten łukasz jest strażakiem,wszyscy pomału szli do domu no to my t± ¶wieczkę,zapalamy a tu zapalniczka wypadła michasi z ręki,cały lampion zacz±ł sie jarać,leci łukasz i krzyczy: spokojnie ja jestem strażakiem ja to ugasze!,i ryp butem w ten lamion!spalił sobie podeszwe od kapci ale ugasił ten lampion ciekawe jak daleko już doleciały.Na pożegnaniu grali¶my sb w głuchy telefon chłopaki wszystko przekręcali!potym łukasz poleciał do łazenki za chwilę wyleciał cały zapłakany i krzyczał że widział jak±¶ dziewczynkę w k±cie siedziała i płakała jak poszłam tam z pawłem to w tym miejscu była taka mgła masakra jaka¶!ale najlepsze były pokazywane kalambury masakra chłopaki dali nam takie hasło:hardkorowy koksu je steki i wez to pokaż albo zwłoki babki w bagażniku,no to my w zem¶cie dali¶my im takie :żyd który jest rastafalianinem jezdzi an reniferze!haha nie zgadli.W pokoju byłam z Michasi±,Weronik±,Emilk±,Mart±,Blank±.W zielon± noc jak już spali¶my chłopaki wlecieli z wiadrami wody i piachu zapalili nam ¶wiatło i narobili nam takiego sajgonu że masakra!no to my W ZEM¦CIE spu¶cili¶my weronikę za nogi z okna,a chłopaki mieli akurat otwarte okno i wrzucili¶my im do pokoju ponad 30 rolek papieru i to jeszcze mokrego papier był porozpryskiwany po całych ¶cianach,w nocy gadali¶my o duchah,było super ułożyli¶my nawet swoj± piosenkę z blank± a emilka ułożyła podkład na gitarze bo ja umiem już trochę grać ale nie tak dobrze jak ona,ale nasz± piosenkę zagrać umiem,jutro napisze t± piosenkę bo dzisiaj już mi się nie chce,na koniec kursu ułożyłam też z blank± wiersz dla wujka ludwika:W KOŁOBRZEGU TYLE SIĘ DZIEJE,JEST PORT JEST MOLO,Sˇ PRZYJACIELIE.WUJEK LUDWIK CIˇGLE NAS ZABAWIAŁ,I ATRAKCJAMI FRAJDĘ SPRAWIAŁ,NA ROZWAŻANIACH WERSETY CZYTALI¦MY,POTEM SZCZʦLIWI PIE¦NI ¦PIEWALI¦MY,WSZYSCY SIE ZŻYLI¦MY,DOBRZE BAWILI¦MY,ROZSTANIA CZAS NADCHODZI,POŻEGNAĆ SIĘ NIE ZASZKODZI,DZIĘKUJEMY DO ZOBACZENIA,ZOSTAŁY TYLKO WSPOMNIENIA!.Nie taki zły ten wiersz w moje urodziny,były to też urodziny michasi,jak wracali¶my do domu znad morza bo byli¶my tam an zachodzie słońca, wszyscy w busie ¶piewali nam sto lat!to było słodkie!Na urodziny dostałam kubek NPWM i koszulke z NPWM!
elo ziomki!oby każdy miał takie fajne wakacje!
PS;Blanka słucha koreańskiego popu te 2 piosenki zawsze bed± kojarzyc mi sie z kolobrzegiem;
http://www.youtube.com/watch?v=j7_lSP8Vc3o
http://www.youtube.com/watch?v=i_SaZ1CggOI
Inni zdjęcia: Ja patkigdJa patkigdNa działce :) nacka89cwaJa nacka89cwa... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24Rano basen i Safari bluebird11