photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 4 CZERWCA 2011

"There's whiskey in the jar-o"

Po wczorajszym dniu znów uczepiło się mnie "fade to black" ;x shit.Ta piosenka mnie kiedyś zabije.

Zebrało mi się na przemyślenia.

Zawsze myślimy, że kogoś znamy, a tak naprawdę tak nie jest

Zawsze myślimy, że skoro ktoś nas pokochał to tak już zostanie na zawsze, a tak naprawdę prędzej czy później odejdzie

Zawsze myślimy, że ufamy odpowiedniej osobie, a tak naprawdę ona wbije nam nóż w plecy w najmniej odpowiednim momencie

Zawsze myślimy, że odchodzimy od tych złych osób, a tak naprawdę odchodzimy od ludzi, którym na nas zależy

Zawsze myślimy, że wiemy już wszystko, a tak naprawdę nie wiemy nic.

Najwidoczniej myślenie to nie jest nasza mocna strona.


Anyway


Ogaraniam burdel w szafie i znów wywalam połowę ubrań. Skąd ja mam tyle rzeczy?!

Werr miała wpaść na weekend, ale niestety poszła na egzorcyzmy ;< no nic, przyjedzie za tydzień.

Dziś pochodziłam z Agatką po sklepach, kupiłam sobie krótkie spodenki xd Hell yeah! Więc... UWAGA, NAKURWIAM!

O, teraz uczepił się mnie Enter Sandman "Exit light, enter night..." -_-

Super, Metal nie pamięta, że umawiał się ze mną na Jack'a Daniel'sa z colą xd w sumie to mu się nie dziwie ;p Mówi, że to jakieś "pomówienia"

12 czerwca jest kolejny koncert, ale nie wiem czy się wybiorę. Co prawda gra Herd Rushing Radiators, a czekałam na ich koncert od ferii, ale wystąpiły okoliczności, które sprawiły iż waham się co do pójścia na ten koncert. No nic, zobaczymy.


+

   Chcę już wakacje! Najelpiej drugi tydzień...

 

+

    8 etatów, Bachra!

 

    SKINS, SKINS, SKINS, SKINS, SKINS, SKINS, SKINS!!!



"I said I loved you but you didn't listen
I know there's another dick in the system"

 

 

Skid Row - Another dick in the system

 

Komentarze

profond ojakieloczusie :3 to Twoje? : O
06/06/2011 20:08:54
myers yes. To moje ;d
07/06/2011 18:01:48

afraa Nakurwiaj !!
i wgl następnym razem to ze mną idziesz na sklepy ( i już ci tego współczuje ;D ) bo i ja muszę sobie spodenki kupić ;D
05/06/2011 0:51:58
meerin no to fajnie ! to zazdroszczę mamy bo moja mówi że wyglądam jak chłop w takich koszulkach :P
Oooj techo -.- o zgrozo xD
04/06/2011 22:06:32
meerin :) ja aktualnie Gunsów słucham z jakieś 5 piosenek które przypadły mi do gustu.. co prawda mam całą dyskografie ale nie potrafie się do nich więcej przekonać ;)
Ojj ja tak zazdroszcze ludziom którzy mają rodziców w takich klimatach :) choć w sumie moi nie narzekają na mnie.. bo starsza siostra byłą taka sama.. przechodzili już to i owo ;D w koncu mam trójkę starszego rodzeństwa ^^
04/06/2011 21:30:32
meerin Godnie ! :D jakoś się napewno odwdzieczysz ^^
Metallica to mój ulubiony zespół.. najlepszy z najlepszych !
Kolega miał fajne dzieciństwo :)))
04/06/2011 21:19:23
meerin to fajny prezent ^_^
Oj no właśnie...
04/06/2011 21:08:29
meerin oj dziękuje bardzoo :))
Tyyy masz koszulkę z Childrenów <333
I i Metallica czasem wykańcza zwłaszcza piosenka "fade to black"
04/06/2011 20:53:41

Informacje o myers


Inni zdjęcia: 30.06.2025 evenstarRodzinka się powiększyla :) halinam2025.06.30 photographymagicKulczyk slaw300chciałbym umrzeć jak James Dean swiatowatpliwosci... newhope962229 / 06 / 25 xheroineemogirlxManul Stepowy - Otocolobus manul tomaszj851520 akcentovaCóż, w Polsce bieda ... ezekh114