Photoblog.pl

Załóż konto

Numer2!

exif
Dodane ze strony mobilnej
Wyświetleń: 53

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie!

Po wczorajszym wpisie martwiłam się że nie będziecie chcieli mieć 2wpisu...

Ale jednak komuś się spodobało. Dziś dostałam wiadomości od Oli nie mogę powiedzieć nic więcej, jej imię w dzisiejszym poście wystarczy. Więc zapraszam do czytania !

" hej gdy przypadkowo zobaczyłam twój wpis postanowiłam do Ciebie się odezwać mam problem o którym chciała bym się z kimś podzielić postanowiłam że chciałam bym zobaczyć twoja reakcję na moją sytuację.

Chodzę z chłopakiem który mnie niszczy psychicznie jestem tak od niego uzależniona że jestem za słaba aby go zostawić, bo żadnego uczucia już nie ma potrafi 3 razy w ciągu minuty mówić jakim jest pokrzywdzonym chłopakiem bo nie ma ojca potrafił mnie dusić aby zobaczyć czy będzie czuł mój ból po prostu sprawia mi bol często próbował się zabić i po prostu się boję ptosze co byś zrobiła no moim miejscu? Proszę o napisaniu w poście tylko moje imię Ola.

Więc zaczynam!

Powiem szczerze że ja bym zgłosiła to na policję co Ci zrobił nie wiem czemu ale nie lubię takich zachowań aby krzywdzic kobietę która się kocha... po co z Tobą jest skoro lubi zadawać Ci bol? Naprawdę to chora sytuacja... nie wyobrażam sobie być z chłopakiem który mnie próbował zabić... szczerze nie dziwię że się boisz.

Moim zdanie powinnaś zgłosić to do jakiś służb. Skoro go nie kochasz to po co masz być z nim? Po to aby się nie zabił to choroba psychiczną powinnaś uciekać!

Oczywiście jeśli byś go kochała i chciała mu pomóc to bym to zrozumiała. Ale duszenie?! Mógł Cię zabić .

Dlatego dziewczyno uciekaj!

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika mozewiemamozeniewiem.