Photoblog.pl

Załóż konto

Podsumowanie roku

Dodane 30 GRUDNIA 2021
Wyświetleń: 260

Już po świętach i prezentach, a to oznacza jedno: czas na podsumowanie roku. W moim przypadku był udany, ale po kolei.

 

Myślę, że najważniejszym wydarzeniem mijającego roku była dokonana przez nas w maju inwestycja, którą potwierdza powyższy akt notarialny.

 

Pieniądze trzymane na koncie tracą na wartości, wobec czego zaczęliśmy szukać możliwości jakiejś inwestycji, bo inflacja nabierała (i nadal nabiera) rozpędu. A coś tam udało nam się zaoszczędzić. Okazja nadeszła szybko i sama. Przypadkiem trafiłam na ogłoszenie pewnej firmy sprzedającej posesję. Powiedziałam do mojego "Chodź, obejrzymy, to nic zobowiązującego.". Obejrzeliśmy i decyzja zapadła natychmiast, a po około tygodniu akt notarialny spoczywał już w naszych łapkach. 

 

I tak bez problemu, bez kredytu (!) z zaskórniaków i wówczas jeszcze bez żadnego planu udało nam się nabyć sporą nieruchomość w centrum Gliwic. 

 

No dobra, planu wtedy nie było, teraz już się wyklarował, jednak o tym ciiii. Niezaleźnie od tego w jaki sposób ją zagospodarujemy, nieruchomość sama w sobie jest świetną rzeczą na lokowanie oszczędności i niezmiernie się cieszę, że udało nam się w tym roku coś takiego ogarnąć. Nie pisałam o tym dotychczas, jednak przy okazji podsumowań chciałam by ten njus się tu znalazł. 

 

Idźmy dalej. Mąż czasem mnie wkurza, ja wkurzam jego, ale przyznać muszę, że jestem z Niego niezmiernie dumna, bo w tym roku dał radę zapanować nad prowadzeniem własnej działalności, niezliczonymi zleceniami, studiowaniem i jeszcze znalazł czas dla nas i na hobby. Takie combo, któremu ja pewnie bym nie podołała, dlatego podziwiam Mężu za to co osiągnąłeś i życzę sukcesów w kolejnym roku! Wszystkim osobom na własnej działalności życzę sukcesów, bo w naszym kraju to nie lada wyzwanie być przedsiębiorcą i mierzyć się z ciągłym rzucaniem kłód pod nogi... 

 

Z moich mniejszch tegorocznych osiągnięć to: rozpoczęłam kurs fotografii (jestem w trakcie), wywalczyłam podwyżkę $$$ i coraz lepiej radzę sobie z dronem. Sprzedałam sporo rękodzieła i mam zamówienia na kolejne projekty. Z podróżniczych rzeczy to w tym roku dwa razy udało nam się wybrać nad Bałtyk. Ostatni raz nad Bałtykiem byłam 20 lat temu! A w tym roku aż dwa razy. Pobujaliśmy się w domkach na wodzie HT Houseboats, uciekliśmy też w Bieszczady, odwiedziliśmy marmurowe greckie Thassos, pustynną Fuertę i górzyste Lanzarote. Rok był udany, niech przyszły będzie conajmniej tak samo dobry, a może i lepszy! Życzę Wam Wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku! :D

 

 

 

 

padholder fiu, fiu ...na bogato :)
31/12/2021 1:01:44
mondecolore Jest moc :D Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :*
31/12/2021 11:47:23

queenofthevampires Gratuluję udanego roku i męża :D
31/12/2021 9:29:43
mondecolore Bardzo dziękuję i życzę Ci wszystkiego najlepszego na Nowy Rok :*
31/12/2021 11:46:31