Łoo! Jak mnie tu dawno nie było ! Siemanko! :)
Co nowego?
poza natłokiem nauki, projektów chyba nie specjalnie się dużo zmieniło. Może poza jednym... :) Jestem dużo szczęśliwsza :)
*Nie tylko z Powodu Radka- chociaż On to chyba Najważniejszy, najwspanialszy powód. Mój powód! :) jejku patrząc jeszcze na dzisiejszą datę jesteśmy ze sobą już a może dopiero 10 miesięcy i 21 dni! Nigdy nie byłam jeszcze taka szczęśliwa! Nigdy bym nie pomyślała, że zjawi się osoba, która będzie w stanie dać mi tyle szczęścia. Fakt, nie zawsze jest idealnie, ale nawet wtedy nie przesataje być pięknie. i za każdym razem, jak na Niego patrze, źrenice się powiększają, a serducho bije mocniej. Nie zapominając o tym, że motylki w brzuchu, nie mają zamiaru przestać latać! To cudowne uczucie, kochać kogoś cały czas tak mocno, z tym samym zaangażowaniem na początku. Czuć to, co większość przestaje czuć po zaledwie kilku pierwszych miesiącach! Radek To moje Szczęście. Najprzystojniejszy na świecie mężczyzna, którego kocham najmocniej jak potrafie. Aniołek, z którym chce być już zawsze. a od słów "pójdę dopiero jak zaśniesz" uśmiech sam wdrapuje się na twarz, dlatego, że to dzięki Tym słowom ze sobą jesteśmy !
*Poza tym- okazało się kto jest prawdziwym przyjacielem. :) Won od dwulicowości i bycia fałszywym!
^Szymon- Chyba jemu najwięcej zawdzięczam. Takich Braci to ze świecą szukać, chociaż idiota, nawet pod lampą by go nie zauważył! Lubie się z nim spotkać, tak spontanicznie, poprawia mi humor nawet, jak mam cholerną handrę. Zresztą to zajebiste wielkie coś, co mam na sobie, mam od Niego!
^Kamil- O matko -.- ten to czasu potrzebował, żeby zrozumieć, że jestem! ile to już? ze 3 lata chyba już? Tak się Nam przyjaźń ciągnie :p co najlepiej mogę wspominać w związku z Nim? Chyba listy. :) Niemcy nie są tak daleko, długo byś chyba nie szedł?
^Mikołaj- Ty jesz pomidory!? - i świat staje się piękniejszy daj mi marzec i przyjedź z tej Szkocji!
^ Kinga!- Moja Lodóweczka, Mój prywatny Zimny Dżony wśród wszystkich, którzy mogli być, byłaś najbardziej niepozorna, nie spodziewałam się, że akurat Ty! Mimo wszystko, z dnia na dzień udowadniasz mi, że warto było czekać na drugą tak bardzo jebniętą jak ja
Ostatnio dużo się stało, a Ty i tak bez względu na to, czy miałam rację czy nie, stanęłaś po mojej stronie. Pokazałaś wszystkim tym, którzy chwilowo byli- jak zachowuje się prawdziwy przyjaciel! Chyba jesteś tym elementem którego ostatnio tyle szukałam, tego, bez którego układanka nie wychodziła!
^No i Kuba- jest jak jest, ale Twoje marzenia się nie spełnią nawet z kolegami!
^^ Szmytek, Sylwia, Olinek- Wisienki na torcie
Uuu ! Pięknie Jest !
Miłej nocy i weekendu! :*