Photoblog.pl

Załóż konto

klikamy 'fajne'. ! ; ) 

2013/12/11   

100.

« następne   poprzednie »
100.

A więc dziś (dopiero) setna notka ! :) Z tej okazji postanowiłam dodawać opisy przynajmniej raz w tygodniu. Jeśli będzie dużo 'fajne' i komentarzy to oczywiście będę umieszczać je częściej. :) Śmiało wysyłajcie mi zdjęcia, dedykacje, opisy lub tematy, które byście chcieli ! :)


 

to nie była miłość, to raczej zwykła chęć posiadania

 

lepiej nie czuć, wtedy się nie cierpi

 

moje obecne marzenie ? żeby ktoś odwiedził mnie bez zapowiedzi, po prostu dzwoniąc do drzwi. bez umawiania się na facebooku, smsem, przez telefon.

 

czas pokazuje komu warto ufac, a kogo bezpieczniej jest miec w dupie.

 

chciałabym, żeby niektórzy ludzie tęsknili za mną tak bardzo, jak ja tęsknie za nimi

 

z nikim od dawna nie rozumiałam się tak dobrze jak z Nim

 

najgorsze są pożegnania, które mogą być ostatnimi

 

Dlaczego jest tak, że nam dziewczynom zawsze zależy bardziej? To my nie możemy zasnąć bez tego waszego 'dobranoc', denerwujemy się gdy nie odpisujecie nam od razu na smsa, gdy uśmiechacie się do innej panny. To my wariujemy gdy ktoś w szkole użyje tych samych perfum co wy, gdy uśmiechacie się do nas tak cholernie słodko, a co dopiero gdy nas całujecie. Przywiązujemy się do was, do waszej obecności w naszym życiu. Ale wy faceci tak po prostu potraficie odejść, tak nagle, bez żadnego wytłumaczenia. Jakbyśmy były nikim, jakby to co nas łączyło nigdy nie miało miejsca jakbyście po prostu wymazali to z pamięci. My tak nie potrafimy, ale to bardzo dobrze. Nie chcemy pieprzyć życia innym ludziom, tak jak wy nam.

zakładanie, że zna się doskonale jakąś osobę, to jedna z ludzkich słabości

 

oczywiście, że mogłabym być dla Ciebie miła. po prostu zdecydowałam, że nie będę.

 

Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem co chce czuć serce. czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej.

 

Czas nie leczy ran. Nie przyzwyczaja do bólu. Po prostu powoli zabija. 

 

Zaw­sze wie­rzyłam w przy­jaźń dam­sko-męską. Jed­nak z biegiem lat uświado­miłam so­bie, że to nie możli­we. Może to dla­tego, że często mówisz kocham Cię ja­ko przy­jaciółkę. Ale ja nie czu­je te­go sa­mego. Kocham Cię ale nie tylko jako przyjaciela. Związek polega nie tylko na wzajemnym zaufaniu, uczuciach. Żeby stworzyć coś wspólnego trzeba być przyjaciółmi. Zakochasz się we mnie ?

 

Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł.

 

wszyscy powtarzają "takie jest życie", a nikt nie pamięta, że życie jest takie, jakie sami zbudujemy.

 

I czuję tą cholerną dumę, kiedy wiem, że wybrał właśnie mnie. To mi opowiada o swoich uczuciach, opisuję jak mu minął dzień i wysyła smsy na dzień dobry i dobranoc. To mnie nazywa kochaniem, słoneczkiem i mówi jak bardzo kocha i tęskni. Potem na siebie wrzeszczymy, kłócimy się i rzucamy słuchawkami. Mówimy, że to koniec, że już nie mamy sił, a potem wracamy. Nie jest idealnie, ale mimo wszystko cieszę się, że to właśnie ze mną to wszystko przeżywa.
 

nigdy nie jesteśmy przygotowani na ważne chwile.

 

"Nagle zdajesz sobie sprawę, że wszystko się skończyło. Naprawdę. Nie ma już powrotu. Czujesz to. I próbujesz zapamiętać, w którym momencie to wszystko się zaczęło. I odkrywasz, że zaczęło się wcześniej niż myślisz. Długo wcześniej. I to w tej chwili zdajesz sobie sprawę, że to wszystko zdarzyło się tylko raz. I nieważne jak bardzo się starasz, nigdy nie poczujesz się taki sam. Nie będziesz już nigdy czuć się jak trzy metry nad niebem."

 

Nigdy nie żałuję rzeczy, które robię. Czasem żałuję tylko ich zakończenia. 

 

niektórzy faceci traktują kobiety jak matematykę. nie rozumieją, ale chcą zaliczyć.

 

Do miłości trzeba dorosnąć, nie nauczyła cię mamusia ?

 

Jeśli kogoś kochasz, powiedz to. Nawet jeśli boisz się, że to nie właściwe, nawet jeśli boisz się, że wywoła to problemy. Nawet jeśli boisz się, że przewróci to Twoje życie do góry nogami. Powiedz to, powiedz jak najgłośniej. A potem idź za ciosem. 

 


Piszcie co chcecie tu zobaczyć, komentujcie i klikajcie 'fajne' !

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

100.

11/12/2013 16:58:41

99.

13/11/2013 21:26:18

98.

27/04/2013 22:58:09

97.

29/12/2012 12:51:13

96.

22/10/2012 19:58:23

95.

29/08/2012 22:13:02

94.

26/08/2012 21:47:42

93.

15/08/2012 11:38:54

Wszystkie wpisy