Photoblog.pl

Załóż konto

*-* Tam i tu z Mefikiem *__* 

2013/05/14   

Podróż w nieznane

« następne   poprzednie »
Podróż w nieznane

Człowiek nie maszyna , swe granice ma .

 

Nie mam pojęcia , ile jeszcze sił mi pozostało . A być może nabrałem nowych ? Sam nie wiem . Od ostatniego wpisu wiele przeżyłem , aczkolwiek mniej w życiu zmieniłem . Miłość w którą tak głęboko wierzyłem , została zbudowana na fałszywych filarach  , które starałem się odbudować .  Nie oceniłem powagi sytuacji , strat jakie mogłem ponieść , moja 'wiara' przesłoniła to co rzeczywiste . 

Ponownie na ziemi , opatulony białymi skrzydłami zbrukanymi krwią  mej naiwności . 

 

Tęsknie za Wrocławiem , ale boję się powrotu . No tak większość powie   'daj sobie spokój , tyle czasu mineło bla bla bla....' .

U mnie rany się goją wolniej , a mam nawyk do wpadania w  ten sam dól . Obawiam się tego że by mnie ciągneło ponownie do niej . Gdzieś w głębi serca pewne uczucia do niejj dalej przetrwały .  Ale , sam nie potrafie ocenić jak bym zareagował na nasze spotkanie .

 

Zielona Góra . Nie to nie to samo co Wrocław , nie Ci ludzie . Może bagatelizuje aczkolwiek jakoś nie potrafie poznać nowych ludzi , dołączyć do nowej grupy . Zbyt duże przywiązanie , zbyt dużo wspomnień bym mógł zacząć żyć od nowa w innej grupie . Mangaowcy z Wro <3

 

Teraz się nad najważniejszym zastanawiam  i te decyzje staram się podjąć patrząc w przeszłosć w której uwzględniam jedną osobę . Nie będę nic więcej pisał , zawsze za mocno planowałem  co w 90% było nie udane . Nie spiesząc się , powoli do przodu , na spokojnie .  Mam 2 lata .  Dwa lata na dopracowanie siebie , nauczenie pewnych rzeczy jak i skupieniu się na odpoczynku psychicznym . 

 

Arigato wam.

Zacisne pięśc i będę  szedł do przodu . 

2 komentarze
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika mefcio.
tooshi  - 16/06/2013 1:25:27
Tak właśnie myślałam, że widziałam Cię parę razy na patelni...
zetsu  - 15/05/2013 11:57:56
3 maj się! tęsknię!

Najnowsze wpisy

Powrót?

17/10/2013 19:58:30

Podróż w nieznane

14/05/2013 14:51:26