Hej :* Foto mojego ukochanego pieska xd Kacperek :* Przy kąpieli :) Wariat jak był cały mokry to mi z wanny wyskoczył i niestety cała łazienka pływała xd Ale i tak jest kochny ;**
Do Pati: Pati...proszę poczłapajmy do kina...!
Wiecie co...nie lubie tych emotków xd to sa takie kolorowe bzdety ktore oszpecaja moja notke i psuja kolorystykę xd oh...! jakasz ja mądrą! xd (ale przyznam, lubie i xd)
Dobra...lecę...Bo chcę...lece bo pb jest złem xd
nie no nie jest bo żyć bez niego nie mogę niczym bez forum o TH xd
Lece;**
Kocham :***
Komentarze
Użytkownik usunięty
_________________### Dzisiaj
______________ *##### Zrobiłam
_____________*###### Sobie
___________*####### Wycieczkę
__________*######## I
_________*######### Odwiedziłam
_________*######*### Blogów
________*#########*### Troszeczkę
_______*##########*__*## W
_____*###########_____* Tej
____############ Małej
___*##*######### Grupce
___*_____######## Był
__________####### Bloguś
___________*###### Twój
____________*#####* Więc
______________*####* Wpadnij
_______________*####
_________________*##* Czasem
__________________*## Na
___________________*## Mój
kareen483 Jak można nie wiedzieć kto to Dżonatan? xDDD Dżon to nasz [mój i Marty] kochanek xD
A piesio słiiit. I przyznaję: bez forum nie da się żyć xD :*:*