Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 7 LIPCA 2021 ze strony mobilnej
Wyświetleń: 599
Gdyby ktoś z tych osób, które przewinęły się przez moje życie i uczestniczą w nim po dziś dzień lub nie, miały dostęp do tego bloga...może lepiej i łatwiej byłoby im mnie zrozumieć. Może wiele sytuacji dałoby się uniknąć lub poprowadzić zupełnie inaczej.
Dzisiaj odkryłam dzięki mojemu zmysłowi stalkera (nie, nie kryję się z tym, każdy to robi) parę dziwnych i ciekawych rzeczy.
I...intuicja podpowiedziała mi że chyba mam to, czego chciałam.

Gdzieś w tych wszystkich ludziach jest pamięć o mnie. Może i ulotna ale jest. Nie wiem jak mam wytłumaczyć to, że jestem tego pewna. Po prostu to wiem.
I tak będzie już zawsze.

Ludzie mnie poznają i są zafascynowani. Zawsze czują się cudownie w moim towarzystwie, otwierają się, są sobą. Tworzę z nimi wspomnienia które wiem że mają w głowie i one nigdy nie znikną.
Bo w gruncie rzeczy...jestem dobra.
Każdemu z nich dałam kawałek siebie. Zasiałam w chwili poznania. Swoim uśmiechem, spojrzeniem, ciepłem, wyrozumiałością i uwagą. Osobowością.

I tak będzie do końca moich dni.
Ludzie będą się przewijać jak strony książki. A ja będę pisać historię z ich udziałem. Każdy z nich coś mi da i coś zabierze.
Tylko nieliczni będą kochać mnie tak bardzo, że zostaną na zawsze.


Moim zadaniem jest nigdy nie zapomnieć, że jestem warta. Nie zapomnieć kim jestem i jaka jestem i że NIE MA DRUGIEJ TAKIEJ OSOBY jak ja.
Może przez tę wyjątkowość tak mi ciężko znaleźć i zrozumieć wiele rzeczy. Sama nie doceniam kim jestem, jaka jestem. Dopóki sama nie będę tego widzieć i w to wierzyć, inni choć będą to widzieć, będą to odpychać. Może ze strachu, może z niechęci i zazdrości bo sami mają niewiele do zaoferowania
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika marudnik.
jasiu211 nie mozna odpisac na pm do ciebie:) masz insta
??
09/07/2021 10:43:06
marudnik marudniik :)
22/07/2021 3:43:29