Photoblog.pl

Załóż konto

Kocham Cię bardzo mocno/ Majka 

2014/10/16   

hej, nie hamuj się!

« następne   poprzednie »
hej, nie hamuj się!

Czuje zatracenie siebie samej... jest mi dziwnie otwierać oczy i patrzeć każdego dnia, na nowy dzień, który powstaje i budzi się do życia... Codzienność mnie przeraża, przeraża mnie wszystko w sumie, zastanawiam sie czy jeszcze znajdzie się coś czego się nie boje? 
Często głupie toksyczne myśli zawracają mi w głowie, układają się po swojemu, a ja nie mogę nawet ich ruszyć, bo zaraz jest coś źle...To smutne, straszne uczucie, bo jednak chciałabym sobie wszytsko uporządkować, ale chyba sie już nie da.... COŚ TY! nigdy nie wolno tracić nadzieji na następny dzień. No tak, lecz kiedy każdy dzień wydaje się taki sam,  z odrobiną codziennej nienawiści, która dorzuca się codziennie..... Ciężko.. nawet nie potrafie stanać porządnie na nogi i iść do przodu, świat się zmnienia ludzie się zmieniają... wszystko może się zmienić, lecz uczucie samotności zawsze zostanie takie same, to się nigdy nie zmienia i zapewne nigdy się nie zmieni... Czemu ludzie czują się samotni? 
Chcą się tak czuć, czasami ludzie, któźi w rzeczywistości postrzegani są jako silni unikają bliskości aby nie zacząć wyć, bo ich siła jest twarddą skorupą, którą się otaczają, by nie pęknąć i nie wybuchnąć.... nie chcą przecież pokazać, że są słabi i że upadają... tak naprawdę tego nikt nie chce, lecz nie zawsze da się tego uniknac, czasami swój smutnek/samotność zakrywają pod maską...piszać  naprzykład, albo nadmiernie się uśmiechając. 
czasami się okaleczają psychicznie jak i fizycznie.......to wynika z wielu sytuacji rodzinnych ale i społęcznych.... każdy z nas na problemy... pamiętam, ten dzień kiedy pojawił się cytat '' bo kiedy nie ma ciebie niewiele istnieje, wiem ze tak trzeba ale kurwa oszaleje teraz'' polubiło to tak dużo osób, a w ten sposób w głowie ułożyłam sobie pewną regułkę, a mianowicie : BO KAŻDY Z NAS POTRZEBUJE CIEPŁA, ZROZUMIENIA, SZCZEROSCI i ZAUFANIA... tylko nie rozumiem dlaczego NIE każdy z nas to dostał.... nikt od nikogo nigdy się nie różnił, i różnić nie będzie, nie ma podziałów na lepszych i gorszych każdy jest wazny na tym świecie i każdy pełni taką samą rolę... więc każdmeu należy się współczucie.. Ale tego nie zrozumiem nigdy... czasami chciałabym każdą samotną osobę otulić ciepłem z mojej strony, lecz tak też się nie da, bo tych osob jest w brud, a tak naprawdę to każdy z nas jest samotny, bo w sercu w duszy w sobie posiada się krętą ścieżkę, ten oto labirynt który ma swoje mocne i słabsze strony, i przydziela róźne rzeczy, ktore się w nas dzieją do powyższej kategorii, dlatego tak jest... ale wracają, myślę ze to chujowe uczucie być samotną......... może to jest jednym z głównych problemów nadmiernego uśmiechania się do ludzi........

 

#sleep#now#i don't like# heart#[email protected]#thanksu# bye4now

Brak komentarzy
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika magdunia1673.

Najnowsze wpisy

idę, gnam, biegnę, pędzę

10/09/2017 7:55:18

zrób dziś to czego nie mogleś

21/07/2017 1:23:07

Wpis magdunia1673

28/10/2015 1:35:12

call me baby

10/12/2014 0:36:54

i miss you my old boy

09/12/2014 5:54:34

hej, nie hamuj się!

16/10/2014 19:42:01

i hope

14/04/2014 7:12:00

without you babe

08/04/2014 18:09:01

Wszystkie wpisy