Photoblog.pl

Załóż konto

WE FOUND LOVE ! 

2012/02/13   

100/GA/dywan.

« następne   poprzednie »
100/GA/dywan.

Photo number 100 !!!

 

 

_______________________________________________________________________________________________

 

GRAMMY AWARDS

 

Hej, zdjęcia poprzednie były z niesamowiego występu, wszyscy twierdzą, że to był jej najlepszy występ, choc jak nie koniecznie, dała z siebie wiele, ale nie wszystko, oczekiwałam większy fajerwerków. Na początek RiRi zaśpiewała big hit, 'we found love' potem dołączyła do zespołu Coldplay i zaśpiewała ' princess of China ' . WFL, zaczęło się na początku wolniej co zepsuł lekko efekt, jednak potem piosenka nabierała tempa. Teraz trochę o stroju, 1.niesmaowicie wyglądała, sukienka świetnie podkreślała jej atuty, została zaprojektowana przez Aramniego, iż nie mam PRO, to nie pokaże tyłu sukienki, a wygląda bosko, plecy nagie, przewinieta 2 paskami [ o ile się nie mylę ] moją uwagę bardzo przykuły złote dodatki, torebka, biżuteria.

Przyjrym faktem jest, że RiRi na gali nie zdobyła żadnej statuetki, ale pozytywem jest, że przed  ceremoiną razem z Kanye Wastem, Fergie, Kid Cudi, została odznaczona stauteką, Best Rap/Sung Collaboration ; to już jej 5 statuetka na Grammy. Niesprawiedliwe było to, że płyta LOUD nie została Albumem Roku [ Adele zajęła ] ale mam nadzieję, ze na następnej gali, dostanie zasłużoną jej nagrodę !

 

_______________________________________________________________________________________________

 

KONCERT CHARYTATYWNY

 

Po ceremoni Grammy, odbyła się afterparty w Domu Bluesa w LA. Wpływy z tego koncertu miały cel charytatwyny i kwota została przeznaczona na Dziecięce Centrum Ortopedyczne w LA. Na scenie wystąpiła m.in z deadmau5, Calvinem Harrisem,  Sebastianem Ingrosso.

 

 

 

relacja z dywanu :

 

Tutaj !

 

Występy :

 

Princess of China.

 

We Found Love.


1 komentarz
musicislife  - 13/02/2012 20:01:39
cudna <3

Najnowsze wpisy

102/KlubGreystone Manor/z bratem

 

101/restauracja/giorgio baldi

 

100/GA/dywan.

 

99. GA/wysęp/

 

98. Przed Grammy/ Party

 

97. Przed Grammy/ Party.

 

96. studio w LA.

 

95. studio w LA.

 

Wszystkie wpisy