Photoblog.pl

Załóż konto

I'm back.

Dodane 12 MAJA 2022
Wyświetleń: 143

"Każda droga to tak naprawdę dwie drogi. Tam i z powrotem. Droga powrotna zawsze jest najważniejsza."

 

Pamiętam jakby to było wczoraj jak usuwałam tego photobloga. Wiele osób mówiło: "po co", "dlaczego", "przecież to tyle wspomnień", "nie rób tego, przecież lubisz pisać". Tak to było 8 lat i mnóstwo postów. I tak lubiłam pisać.

Dlaczego więc postanowiłam usunąć to konto? Wiecie czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy chcecie wszystko zmienić. I ja właśnie wtedy uznałam, że usunę konto, przestanę pisać, zmienię miejsce zamieszkania, wow w końcu będzie inaczej. Myślę, że wtedy tego potrzebowałam.

Aha, no tak, więc z jakiego powodu wróciłam? Były momenty kiedy brakowało mi tego, że nie mam gdzie wylać swoich myśli. Każdy z nas ma czasami ochotę wrócić tam gdzie był kiedyś.

Co się zmieniło?

Aha no tak jestem starsza o rok. Zmieniłam miejsce zamieszkania, podjęłam decyzję z dnia na dzień i nawet mi się to podobało. Myślę, że przez rok zebrałam ogromny bagaż doświadczenia życiowego i zawodowego. Poznałam mnóstwo ludzi. Przeżyłam sporą ilość pięknych chwil, ale też tych trudnych.

Czy zmieniło się moje podejście do życia? Czy moje wpisy będą takie jak kiedyś? Czy jeszcze potrafię cokolwiek napisać, żeby jakkolwiek to wyglądało? Nie wiem. Wy ocenicie. O ile ktokolwiek po roku czasu pamięta, że kiedyś czytał to co się u mnie działo.

To taki wstęp.

Teraz wracam do pracy.

Może niebawem jakiś przypływ weny?

Życzę Wam dużo słońca.

I uśmiechu na twarzy.

Pozdrawiam N.

~slawomir N. to teraz musisz opisać rok i swoje życie. Czysty photoblog to jak czysta kartka.
19/05/2022 6:45:03
Junior lovesucks14 I to jest bardzo dobry pomysł :)
19/05/2022 11:27:51