photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 25 GRUDNIA 2012
297
Dodano: 25 GRUDNIA 2012

aj em e batman!

 

PATRZYŁ MI PROSTO W OCZY A SERCE AŻ WYŁO Z BÓLU.

 


Siema bejb!

 

Robię Ci włama, całkowicie na legalu, miałam do Ciebie zadzwonisz, ale masz chore ucho, więc nie będę Cię nadwrężać...
Tak naprawdę to cały czas zapominam albo nie mam czasu, ale obiecuje Ci że w tym tygodniu jeszcze zadzwonię, ogółem jebie się, sama zresztą wiesz, raz jest lepiej raz jest gorzej ale nie wyjaśnialnę pozostanie dlaczego częściej jest ta 2 opcja, no ale cóż, ważne że mamy siebie, co nie?
Siedzę sobie tak właśnie i rozmyślam nad życiem i stwierdzam że jestem nim fchuj zmęczona, taką ciągłą rutyną, staraniem się i tego że co nie zrobię jest źle, ale przynajmniej pisząc i rozmawiając z Tobą nie muszę udawać, znasz mnie chyba najkrócej ale najlepiej z tych wszystkich moich przyjaciół. Dziękuje Ci za to że jesteś, i mam nadzieję że będziesz.
Trzyma kciuki za to żeby u Ciebie też wszystko się ułożyło, żeby pewien pan zaczął zachowywać się jak facet a nie jak pizda, żeby ucho wyzdrowiało i oczywiście udanych świąt maleńka. 
Masz tutaj taką moją brzydką mordkę i się ciesz! 


Twoja Lexie. 

Komentarze

imrockstar nie klikam fajne, bo nie ma Sabiny...
26/12/2012 20:45:51
Junior lovepandas Wierność mi <3
14/01/2013 21:00:09
imrockstar zawsze wierna mojej dupce! <3
14/01/2013 21:34:55

~fajnaja tesz cie koham bżydalu ;*
25/12/2012 22:38:33

Informacje o lovepandas


Inni zdjęcia: Latarnie jak w kurorcie. ezekh114egiag realitiPrzemyślenie. ezekh114Za te wolność. seignejPo prostu drzewo :) halinamMazurek slaw300rapowe katharsis swiatowatpliwosci1465 akcentova:) dorcia2700Wędrowcy elmar