Photoblog.pl

Załóż konto

 

live2love

live2love

  • Zagranica
  • Ostatnio online 06 February 2018
  • Dołączył 02 May 2009
  • 572652
  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

Wiele osób pyta mnie dlaczego chcę być fotografem oraz jak w ogóle zaczęła się moja przygoda z nią związana. To nie dlatego, że chce na tym zarobić i nie tylko dlatego, że lubię robić zdjęcia. To z powodu tego uczucia kiedy dochodzi do momentu wykonania zdjęcia, intensywności szczęścia jakie czuję kiedy czuję piękno otaczającego mnie świata i mogę zamrozić ten moment. Jak dla mnie nie ma lepszego uczucia na świecie od tego kiedy zdjęcie wychodzi właśnie takie jakie widziałem je w wyobraźni. Kiedy zaczynam fotografować zapominam o wszystkim innym, wszystkie kłopoty znikają i czuję się szczęśliwszy niż kiedykolwiek. To nie tylko zwykłe hobby, to pasja. To jest właśnie to co chcę robić przez resztę swojego życia ponieważ nigdy nie chcę stracić uczucia, które mnie ogarnia właśnie w tej chwili kiedy zamrażam świat takim jakiego go widzę.


Czym się zajmuję?
Robię zdjęcia i słucham muzyki

O moich zdjęciach

Każde zdjęcie traktuję bardzo indywidualnie.


A teraz o Moich prawach...
Wszystkie fotografie zamieszczone na stronie
http://www.photoblog.pl/live2love
są wyłącznie mojego autorstwa i posiadam do nich pełne prawa autorskie zgodnie z Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Kopiowanie, rozprowadzanie (w formie oryginalnej i zmienionej), publikowanie oraz przywłaszczenie autorstwa jest kradzieżą podlegającą karze zgodnie z Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 rozdział 14.

Dyskusje na forum

Mój sprzęt fotograficzny

Profile obserwowanych

Najnowsze wpisy

Update :)

 

?

 

Easter 2012

 

Ola... VIII

 

Ola... VII

 

Ola... VI

 

Ola... V

 

Ola... IV

 

Wszystkie wpisy