Po dwóch latach mogę powiedzieć że stęskniłam się za atmosferą fotobloga, i chętnie do niego wracam. Nie usuwam przy tym poprzednich wpisów, myślę że będą one fajną pamiątką, bo pierwsza dostępna notka jest z dnia, kiedy dostałam pierwszy, własny aparat.
Tymczasem co się działo przez dwa lata? Rozwinęłam się, zrobiłam duży krok w kierunku fotografii portretowej, zainwestowałam w nowy obiektyw, zmieniłam szatę graficzną bloga, założyłam nowego instagrama (wirusy...), dostałam się na wymarzone studia, i w końcu powstała moja własna strona na facebooku, o której tak długo myślałam.
Większość linków w poprzednich wpisach może być nieaktualna, jak np. linki do wpisów na blogu, które usunełam, bądź samego instagrama, który już nie istnieje :)
Więcej aktualnych informacji znajdziecie na stronach, które podam wam na końcu. Cóż, mam nadzieję, że szybko przypomnę sobie jak to było dodawać tutaj zdjęcia... Spodziewajcie się regularnych wpisów, i nowej, świeżej, dawki zdjęć!
19 LIPCA 2018
28 KWIETNIA 2018
9 WRZEŚNIA 2017
29 SIERPNIA 2017
27 SIERPNIA 2017
26 SIERPNIA 2017
22 SIERPNIA 2017
18 SIERPNIA 2017
Wszystkie wpisy