Photoblog.pl

Załóż konto

WRAŻLIWI ARTYŚCI I RYBA 

2013/02/08   

#1.

« następne   poprzednie »
#1.

Witajcie, Nasi Kochani koneserzy sztuki! 

Jak mniemam, widok pięknego dzieła, a raczej - arcydzieła, o poranku, to dla Was rzecz nadwyraz ważna.

Tak więc - jako, iż nasza sztuka, abstrakcja, umysł twórczy - zadziwia coraz większe rzesze ludzi wrażliwych, postanowiłyśmy stworzyć tę oto - niezwykle bogatą w dobry smak, twórczość, doskonałość objawiającą się w każdym walorze dekoracyjnym naszych prac - stronę, a raczej photobloga. 

 

Rozwijając swoje pasje, swoje nadzieje na lepszą sztukę jutra, otwieramy odwiedzającym oczy na kilka ważnych kwestii - przede wszystkim, tolerancję twórczości. Każdy gatunek, podgatunek, pomysł, ma prawo bytu i istnienia. To lepsze niż pani Anna Grodzka na wicemarszałka - takie obcowanie ze sztuką, dla tolerancji, dużo lepszym testem - zdaje się być. 

Drugą rzeczą, na której uwagę zwracamy odwiedzającym - jest wrażliwość na miłość do piękna. Każdy ma to w sobie od chwili poczęcia do końća świata - wystarczy odpowiednim arcydziełem rozpalić ową iskierkę, aby wyszła na wierzch, przed zgorzkniałą skorupę. 

 

A więc, teraz winnam napisać coś o dziele, który jest dziełem przewodnim dzisiejszego wpisu - jednakowoż, wpisu pierwszego. 

Jest to arcydzieło wykonane w dniu wczorajszym, w najbardziej wytwornej restauracji dzisiejszych czasów, zwracającej uwagę na kulturowe wychowanie młodzieży, zdrowe jadłospisy, edukację i poznawanie młodzieży z literaturą piękną, sztuką, dziełami rąk ludzkich - McDonalds. 

Wykonany obraz w trybie MAKRO wyraźnie ukazuje styl nadwyraz modernistyczny, uśmiechający się do nas swoją doskonałością. Poświata flesza u góry dzieła - lampy błyskowej [..] nadaje mu soczystego posmaku, charakteru i niezwykłej ekspresji. 

Wykonany w stonowanych barwach, bez jakichkolwiek przeróbek nowoczesnej technologii  tudzież photoshop, inne takie niecne rzeczy. 

Uważam, iż owe zdjęcie wyraża więcej, niż tysiąc słów. Jest nadzwyczajne - w dzisiejszych czasach, dobie  internetu i środków masowego przekazu, nie ma już miejsca na dojrzałą sztukę, dla mądrych, myślących, inteligentnych osób. To zdjęcie otwiera młodzież, jak i osoby w wieku powyżej, na zupełnie nowy styl i kierunek - uczy prawdziwej wrażliwości, rozpala w nas tę iskrę. 

 

Ach, to byłoby tyle w dzisiejszym wpisie do Was.

Mamy nadzieję, iż to, co mówimy i pokazujemy uczy Was otwartości, wrażliwości na prawdziwą sztukę i uśmiech, gdy widzimy piękno. Wzruszenie również jest rzeczą zależną od widoku piękna. 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone, silnie pilnowane przez bandę oszalałych psów. 

 

 

Dziękuję, dobranoc moi mili....

 

 

 

3 komentarze
pedofilek - 10/02/2013 21:19:37
w końcu jakiś photoblożek dla mnie : )
przezserce  - 09/02/2013 22:28:26
Cudnie ;*
Zapraszam cytaty i opisy
Możesz dodać
sims3world  - 09/02/2013 10:28:12 z telefonu komórkowego
Ach, wzruszylam sie. To bylo nadzwyczaj piekne :D

Najnowsze wpisy

#1.

08/02/2013 18:10:47